Yeni HABER Sitemiz Yayın Hayatına Başlamıştır

Yeni HABER Sitemiz Yayın Hayatına Başlamıştır

13/02/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Yeni HABER Sitemiz Yayın Hayatına Başlamıştır

Sehitgazihaber.com sitesi kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni değerli Gazimiz Sn. İbrahim LALE, Şehit Aileleri, Gaziler, Harp ve Vazife Malullerinin seslerini daha iyi duyurabilmek amacı ile ulusal haber portalı “İlkgundem.com” sitesini hayata geçirdi. Sn. Gazimize özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz.

   Çok ciddi bir çalışma ile bütün camiamızı ilgilendiren haberlere özellikle yer vererek farkındalık yaratma adına gayret sarfeden Sn. İbrahim LALE yaptığı açıklamada; “Projelerle ilgili çalışmalarımızda çok yoruluyoruz, ancak bir Şehit yetiminin duası bütün yorgunluğumuzu silip götürüyor” dedi. Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerinin sorunlarına basının fazla yer vermemesi nedeni ile böyle bir projeye imza attığını ileten lale, camiamız için ne yapılsa azdır dedi.


   Sn. İbrahim LALE konuşmasının devamında; “Sehitgazihaber.com’un kurucusu olarak bugüne kadar tüm camiamızın sorunlarının çözümü için mücadele verdik ve vermeye de devam edeceğiz.  Türkiye’den son dakika haberlerin en sıcak gelişmelerin ve Dünyadan Güncel Haberlerin yayınlanacağı objektif Ulusal haber portalı www.ilkgundem.com Haber sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz, ve Ordu Vazife Şehit Aileleri ve malullerimizin sorunlarını ve çözüm yollarını sizler için gündeme taşımaya devam edeceğiz.” dedi.


   Sitede; Ekonomi, Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Eğitim, Dünya, Sağlık, Teknoloji, YaşamKültür Sanat, TV Medya, Kadın, 3. Sayfa, Röportaj, EmlakYerelhaber” kategorileri yer alıyor.


   Siz de bulunduğunuz ilde ya da ilçede, haber niteliği taşıyan ve gündeme taşınmasını istediğiniz her türlü haberi ya da mesajı Sn. İbrahim LALE’ye aşağıdaki haber gönder linkinden iletebilirsiniz.


   Değerli Gazimize bu kutlu yolda başarılar diliyor, Allahın yar ve yardımcısı olmasını temenni ediyoruz. Saygılarımızla.


   Gazihaber.com 

   

                                        

 

Yorumlar

Yorumlar