Yeni Bakana Talepler İletilecek

Yeni Bakana Talepler İletilecek

26/12/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Yeni Bakana Talepler İletilecek

Sakaryasehitvegazileri.com internet sitesi sahibi Sn. Erdoğan ERDOĞAN, yarın yeni Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sn. Ayşenur İSLAM’a Şehit Aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerinin taleplerini iletecek. Sn. Erdoğan’ın sitemize bu hususta iletmiş olduğu mesajı aşağıda sunulmuştur.

 

Sayın Başbakan yarın çeşitli açılışlar için Sakarya’ya gelecek ve büyük ihtimal ile yeni Aile ve sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Ayşenur İSLAM’da gelecek, İlimiz Sakarya ve Türkiye genelinde herhangi bir sıkıntısı olan şehit ailelerimiz, Gazilerimiz ve dernek yönetimlerimiz, problemleri, sorunu olan Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz varsa lütfen bize erdogan787@hotmail.com adresine ayrıntılı ve iletişim bilgilerinin olduğu mail atarsa sizlerin adına bu istekleri Sayın Bakanımıza inşallah ileteceğiz.  

 

 

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün Akşam Bakanlar Kurulu’nda değişen 10 ismi açıkladı. Bunlardan biride Sakarya Milletvekili Ayşenur İSLAM Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı oldu. Sayın Ayşenur İSLAM’la Milletvekilliği döneminde kendisine ilettiğimiz iki konuda biri Gazi Fırat ZORBA’ya ev projesinde evin törenle teslim edilmesi talebimizi Bakanlıkta takip etmiş ve Bakanlığa bir Milletvekili olarak yazı yazmıştı, yine Sakarya’daki kapalı şehitlikle alakalı ilgilenmiş ve gereğini yapmıştı.   Sayın Ayşenur İSLAM’a yeni görevlerinde başarılar diler Allah utandırmasın, Allah kolaylık versin dileklerimizi iletir,  İnşallah camia için hayırlı işlere vesile olmasını temenni ederiz.

www.sakaryasehitvegazileri.com, www.terosehitleri.com  ve www.gazifiratzorba.com İnternet siteleri sahibi

Erdoğan ERDOGAN

 

Şubat 2013 Tarihinde Önceki Bakanımız Fatma ŞAHİN ve Mevcut Bakanımız Ayşenur İSLAM ile Fatma ŞAHİN’in Sakarya ziyaretlerinde görüşmüştük ilgili haber: http://www.sakaryasehitvegazileri.com/haber.php?id=334 

Haberin Videosu: http://www.youtube.com/watch?v=gB3OIzRMD_4

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar