Yasa Ne Zaman Meclise Gelecek? | Gazi TV

SON DAKİKA

Yasa Ne Zaman Meclise Gelecek?

Bu haber 04 Mayıs 2012 - 15:30 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Yasa Ne Zaman Meclise Gelecek?

Bir Gazimiz tarafından sitemize gönderilen aşağıdaki haber metnini sizler için yayımlıyoruz.

 

    21 Mart 2012, Çarşamba günü akp grup toplantısında başbakan yeni düzenleme hakkında konuşma yaptı. Aileden sorumlu bakan FATMA ŞAHİN yasal düzenleme taslagının 4+4+4 yasa teklifinden hemen sonra bakanlar kurulu ve meclis gündemine alınacagını söyledi. 4+4+4 bakanlar kurulunda görüşülüp meclisten bile geçti.
Yaklasık 40 gün olmasına rağmen hala beklediğimiz yasal düzenlemeler yapılmadı.

 


    Öyleki tiyatroların belediye bürokratları tarafından YÖNETİLMESİ kamu oyunda tartışılırken, son 3 günden beri tiyatro hakkında konuşulan ÖZELLEŞTİRME TARTIŞMASI bile 3 GÜNDE GÜNDEME ALINDI. Bugün Bülent Arınç’in basın açıklamasında söylediğine göre Tiyatroların özelleştirmesi konusu bakanların görüşlerine sunuldu.

Şehit aileleri ve gazilerimizin beklentileri doğrultusunda gerçekleşmesi beklenen yasal düzenlemeler nedense 40 günü aşkın bir süredir görüşülmeyi beklemektedir.

 


    Şehit aileleri ve gazilerimiz toplamda 3 yıl, 21 Mart 2012 Çarşamba günü akp grup toplantısından bu yana 40 gündür yasa umuduyla bekletılmektedirler.

 


    .

BEKLENEN KANUNUN NE ZAMAN BAKANLAR KURULUNA GELİP ,BAKANLAR KURULUNDA GÖRÜŞÜLÜP, MECLİSE GÖNDERİLİP, MECLİSTEN GEÇECEĞİ KONUSUNDA HABERLERİ OLANLAR LÜTFEN SİTEDE BİLGİLENDİRME YAPSIN.

Yorumlar

Yorumlar