Yasa Çalışması – Haydi Faks Çekelim! | Gazi TV

Yasa Çalışması – Haydi Faks Çekelim!

Bu haber 30 Mart 2013 - 23:43 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Yasa Çalışması – Haydi Faks Çekelim!

Afyon patlamasından sonra Sn. Başbakanımızın talimatı ile yapılması planlanan yasa çalışmasında Ordu Görev Şehitleri ve Malulleri ile ilgili olarak bir düzenleme yapılacağı duyumlarını almaktayız. Bu yasal düzenleme gerçekten sorunları kalıcı olarak çözümleyici bir fırsat olarak değerlendirilmelidir ve aşağıdaki hususlar büyük önem arz etmektedir.

Yapılacak olan yasa çalışmasında kısmi bir çözüm değil de, kalıcı ve bütün camianın sorunlarını çözümleyici çözüm üretilmesi büyük önem arz etmektedir. Afyon patlamasında Şehit olan askerlerimizin ailelerine de terörle mücadelede Şehit olan ailelere verilen hakların verilmesi önem arz ettiği gibi bu yasa çalışmasında aynı şekilde Afyon patlamasında malul olan askerlerimize de aynı haklar verilmelidir. Yani sadece Şehit aileleri değil, orada yaralanarak sakat kalan erlerimizin de aynı haklara sahip olması hakkaniyet gereğidir. Görev Şehitleri ile Görev Malulleri yıllrdır görmezden gelindi, artık bu sorun kesin olarak çözümlenmelidir.

 

Ordu Vazife Malulleri ile ilgili olarak bu vatan için vücudunun %70’i yanan ve 2002’den bu yana acılarını içine gömen ve isminin dahi açıklanmasını istemeyen bir kardeşimizle bir görüşme gerçekleştirdik. Aynen şu ifadeleri söylemektedir; Devlet saç protezimi dahi karşılamıyor ve ben de alamıyorum… Ancak onurumla bugünlere geldim ve onurumla öleceğim… Devletim düşünmüyorsa diyecek bir şey yok ben bunu talep edemem diyor… Evet, düşünün bu kardeşimiz görevi esnasında vücudunun %70’i yanan Ordu Vazife Malulünün protez giderlerinin devlet tarafından karşılanmaması, iş hakkı verilerek sosyal hayata adaptasyonunun gerçekleştirilmemesi, faizsiz konut kredisi hakkı verilerek başını sokacak bir ev sahibi olmasına vesile olunmamasının vebalinin büyüklüğünü kelimelerle izah etmek mümkün değildir. 

 

Ayrıca mevcut hakların kullanımında sorun olan (Özel Öğretim Kurumlarında Öğrenim, Üniversite Katkı Payı Muafiyeti, Tayin işlemleri) hususlarda yasal düzenleme yapılması ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına yönetmelik yapma yetkisi verilmesi bu konuda da kalıcı çözüme önemli bir adım olacaktır.

 

Buradan özellikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sn. Fatma ŞAHİN’e seslenmek istiyoruz. Lütfen bu sorunlara bu yasa çalışması ile kalıcı bir çözüm üretin. Eğer bu çalışmayı gerçekleştirirseniz binlerce Şehit ailesi, Gazi ve Ordu Vazife malullerinin duasını alacağınız gibi, sosyal Devlet olmanın gereğini de en iyi şekilde yerine getirerek bu kardeşlerimizi kimseye muhtaç etmeyeceksiniz. Bu konuda kesin bir çözüm üretileceğine, kısmi bir çözümle yine çözümsüzlüğe devam denmeyeceğine gönülden inanıyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Hamit YILDIZ

Gazi J. Ütğm.

Gazihaber.com

 

————————————————————————————————

E-POSTA VE FAKS KAMPANYASI:

DİLEKÇE ÖRNEĞİ: (Siz kendinize göre farklı şekilde hazırlayarak gönderebilirsiniz.)

 

Sn. ……….. ………………..


Afyon patlamasından sonra Sn. Başbakanımızın talimatı ile Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malulleri ile ilgili yasa çalışması yapılacağına ilişkin duyumlar almaktayız. Bu yasa çalışmasında camiamızın sorunlarının çözümlenebilmesi ve kimseye muhtaç olmadan hayatlarını idame edebilmelerine vesile olmak üzere, yasal düzenlemede yer verilmesi önem arz eden hususlar aşağıda sunulmuş olup, mevcut sorunların giderilmesi ve taleplerin sağlanması adına göstereceğiniz her türlü katkı için şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım.


 

YAPILACAK YASAL DÜZENLEMEDE ÖNEM ARZ EDEN TALEP VE BEKLENTİLER:

 

1 – Ordu Görev Şehitleri yakınları ile görev malullerine kamuda iş hakkı ve faizsiz konut kredisi hakları tanınmalıdır. Afyon patlamasında Şehit olan askerlerimizin aileleri yanında malul olanlar da unutulmamalı, görev Şehitleri ve görev malulleri birlikte değerlendirilmelidir. Yine serbest seyahat kartı hakkından da tıpkı malul Gazilerde olduğu gibi anne, baba ve çocuklar yararlanabilmelidirler.

 

2- Ordu Vazife Malullerine her türlü ortez, protez ve diğer iyileştirici araç ve gereçlerin ücretsiz verileceği yasal düzenleme zaruridir. Bu kardeşlerimiz vatan için kollarını, bacaklarını, gözlerini kaybettiler. Bugün git protezini cebinden al demek hiçbir hakkaniyet kaidesi ile ifade edilemez.

 

3- Şehit ailelerinin iş hakkında mevcut olan feragat sorunu derhal çözümlenmelidir. İş hakkını kullanmak istemeyen ve feragat etmek isteyen birisine sen hak sahibisin illaki sen kullanacaksın demek oldukça düşündürücüdür. Feragat hakkı şartsız verilmelidir. Eğer farklı nedenlerle bu düzenleme gerçekleştirilmeyecek ise bütün Şehit yetimlerinin tamamına (Görev Şehit Yetimleri dahil)  kamuda iş hakkı verilmelidir.

 

4- Malul Sayılmayan Gaziler için de ‘Gazi’ ibareli serbest seyahat kartı hakkı tanınmalıdır. Maluliyeti zaman içinde artan malul sayılmayan Gazilere yeniden muayene edilebilme hakkı tanınmalıdır. Malul Sayılmayan Gazilerin sakatlık oranları malulen emekli olabilecekleri seviyede olmasa da günlük hayatta ciddi sorunlar yaşamalarına neden olmaktadır. Bacağında kısalık olan, ayağında kurşunla yaşayan malul sayılmayan gazilere herhangi bir maaş bağlanmaması hakkaniyetle bağdaşmamaktadır. Bu itibar ile sakatlık derecesi olan malul sayılmayan gazilere maaş bağlanmalıdır.

 

5- Öğrenim ve tütün ikramiyesi tutarları arttırılmalıdır.

6- Devlet Övünç Madalyası olanlara madalya maaşı bağlanmalıdır.

 

7- Görev Şehit Yakınları ve Görev Malullerinde sağlık katılım payları kaldırılmalıdır. Aynı şekilde devlet memuru olarak çalışan Gazi eşleri de özel hastanelerden yararlanabilmeleri gerektiği gibi sağlık katılım payı alınmamalıdır.

 

8- Sakatlık derecesine bakılmaksızın Gaziler ve Ordu/Polis Vazife Malullerinin 3600 prim gününü doldurmasını müteakip 15 yılda emekli olabilmeleri sağlanmalıdır.

 

9- Er Gazilerin ve Ordu Vazife Malullerinin maaşlarında iyileşme sağlanmalı, maaşlar asgari “sözleşmeli er” maaşlarına endekslenerek “sözleşmeli er” emsal maaşı almaları sağlanmalıdır.

 

10- Bedelli askerlikten elde edilen gelirden camianın genel beklentisine cevaben belirlenecek bir ödeneğin Şehit aileleri, Gaziler ve Ordu/Polis Vazife Malullerine eşit bir şekilde sosyal yardım kapsamında ödenmesi. 

 

11- Önceki düzenlemede unutulan ve adlarından hiç bahsedilmeyen Kıbrıs ve Kore Gazilerinin maaşlarında iyileştirme yapılmalıdır. Ayrıca Kıbrıs ve Kore Gazisi çocuklarına da ücretsiz seyahat kartı hakkı tanınmalıdır.

 

12- Memur olarak çalışan Şehit eşleri ile Gazi ve eşlerinin, anne, baba ve kardeşlerinin tayinlerinde başvuruların derhal değerlendirileceği ve herhangi bir kısıtlamaya tabi tutulmadan tayin isteklerinin gerçekleştirileceği yasal düzenleme yapılmalıdır.

13- Şehit yetimleri ile Gazi çocuklarının özel öğretim kurumlarından ücretsiz yararlanmaları hakkına yönelik olarak ayrılan kontenjan kapsamında Şehit yetimi ya da Gazi çocukları için başvurması durumunda kontenjana derhal dahil edilmesinin ve aksi uygulama yapan özel öğretim kurumları için belirli bir yaptırım öngörülmesi.

 

                                                                                 Adı Soyadı 

                                                                                      İmza

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sn. Fatma ŞAHİN’e mail göndermeniz halinde mutlaka gönderiniz dikkate alınacaktır. Mailler dikkatle incelenerek yanıt verilmektedir. 

fsahintbmm@gmail.com

fsahin@fatmasahin.net

 Sn. Fatma ŞAHİN’in Twitter ve facebook hesabından da sorunları iletebilirsiniz; 

Twitter http://twitter.com/fatmasahingm

Facebook http://facebook.com/FatmaSahinPage

 Sn. Fatma ŞAHİN’in resmi internet sitesi iletişim bölümünden de mesaj gönderebilirsiniz;http://www.fatmasahin.net/tr/html/83/Iletisim

 Yeni İçişleri Bakanımız Sn. Muammer GÜLER’e Aşağıdaki Linkten Göndereceğiniz Mesajlar, dikkatle okunmakta ve incelenmektedir;http://www.icisleri.gov.tr/default.icisleri_bakanamesaj.aspx

 Cumhurbaşkanına yazın bölümünden mesajınızı iletmeniz halinde atılan mesajlar Sn. Cumhurbaşkanımıza iletilmektedir;http://www.tccb.gov.tr/sayfa/iletisim/cumhurbaskanina_yazin

 

MHP Genel Başkanı Sn. Devlet BAHÇELİ’ye aşağıdaki irtibat bilgilerinden mesajınızı iletebilirsiniz;Mail Adresi: devlet.bahceli@tbmm.gov.tr

Faks: 0 312 420 52 48

 CHP Genel Başkanı Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU’na aşağıdaki irtibat bilgilerinden mesajınızı iletebilirsiniz;Mail Adresi: kemal.kilicdaroglu@tbmm.gov.tr

Faks:  0 312 207 40 39

 Memurlar.net internet sitesi yönetimine haber yapılması için talebinizi aşağıdaki mail adresinden iletebilirsiniz;memurlar@gmail.com

 Bazı haber ajansları, gazete ve haber sitesilerinin mail adresleri aşağıda sunulmuştur;myilmaz@aa.com.tr

anayurtgazetesi@gmail.com

portal@cumhuriyet.com.tr

funda.ozkan@aksam.com.tr

haberkritik@gmail.com

haber@ortadogugazetesi.net

bilgi@haberiniz.org

i.guney@cihan.com.tr

ktopcu@aa.com.tr

yenisesdergisi@hotmail.com

timedergisi@hotmail.com

nsavas@cumhuriyet.com.tr

pinar.aydinli@reuters.com

yeniakit@gmail.com

ankarayenicag@hotmail.com

 Bulunduğunuz ilin Milletvekillerine telefonla talebinizi iletmeniz ya da faks göndermeniz de çok ciddi bir etki yapacaktır;

  

 *** Milletvekillerinin faks ve telefon numaralarına il bazında ulaşmak için tıklayınız>>>

 

*** Milletvekillerinin faks ve telefon numaralarına tek listede ulaşmak için tıklayınız>>>

——————————————————————————————————

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

LÜTFİ ELVAN
Karaman Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı
Adres:
Telefon: +90 (312) 420 53 66 +90 (312) 420 53 67
Faks: +90 (312) 420 53 68
E-Posta: lutfi.elvan@tbmm.gov.tr

 
SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
Isparta Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili
Adres: A Blok AZ. Kat 6 Nolu Banko Oda: 16
Telefon: +90 (312) 420 55 82 +90 (312) 420 55 83
Faks: +90 (312) 420 69 50
E-Posta: sureyyasadi.bilgic@tbmm.gov.tr

 
AHMET ÖKSÜZKAYA
Kayseri Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü
Adres: B Blok AZ. Kat 4 Nolu Banko Oda: 12
Telefon: +90 (312) 420 61 02 +90 (312) 420 61 03
Faks: +90 (312) 420 69 97
E-Posta: ahmet.oksuzkaya@tbmm.gov.tr

 
VEDAT DEMİRÖZ
Bitlis Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Katip Üyesi
Adres: A Blok AZ. Kat 1 Nolu Banko Oda: 5
Telefon: +90 (312) 420 61 52 +90 (312) 420 61 53
Faks: +90 (312) 420 69 45
E-Posta: vedat.demiroz@tbmm.gov.tr

 
MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
Adana Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 2. Kat 1 Nolu Banko Oda: 15
Telefon: +90 (312) 420 58 92 +90 (312) 420 58 93
Faks: +90 (312) 420 69 63
E-Posta: mehmetsukru.erdinc@tbmm.gov.tr
Web: http://www.msukruerdinc.com
 Twitter

 
EKREM ÇELEBİ
Ağrı Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 2. Kat 4 Nolu Banko Oda: 7
Telefon: +90 (312) 420 59 56 +90 (312) 420 59 57
Faks: +90 (312) 420 69 66
E-Posta: ekrem.celebi@tbmm.gov.tr

 
SADIK BADAK
Antalya Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 2. Kat 1 Nolu Banko Oda: 8
Telefon: +90 (312) 420 63 62 +90 (312) 420 63 63
Faks: +90 (312) 420 69 63
E-Posta: badak@tbmm.gov.tr
Web: http://www.sbadak.com.tr

 
HÜSEYİN ŞAHİN
Bursa Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 1. Kat 2 Nolu Banko Oda: 13
Telefon: +90 (312) 420 61 62 +90 (312) 420 61 63
Faks: +90 (312) 420 69 58
E-Posta: huseyin.sahin@tbmm.gov.tr

 
CAHİT BAĞCI
Çorum Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 2. Kat 5 Nolu Banko Oda: 6
Telefon: +90 (312) 420 60 00 +90 (312) 420 60 01
Faks: +90 (312) 420 69 67
E-Posta: cahit.bagci@tbmm.gov.tr

 
MEHMET YÜKSEL
Denizli Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok ÜZ. Kat 2 Nolu Banko Oda: 14
Telefon: +90 (312) 420 56 24 +90 (312) 420 56 25
Faks: +90 (312) 420 69 52
E-Posta: mehmet.yuksel@tbmm.gov.tr

 
CENGİZ YAVİLİOĞLU
Erzurum Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 4 Nolu Banko Oda: 8
Telefon: +90 (312) 420 60 74 +90 (312) 420 60 75
Faks: +90 (312) 420 69 98
E-Posta: cengiz.yavilioglu@tbmm.gov.tr

 
SALİH KOCA
Eskişehir Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok AZ. Kat 2 Nolu Banko Oda: 11
Telefon: +90 (312) 420 54 80 +90 (312) 420 54 81
Faks: +90 (312) 420 69 46
E-Posta: salih.koca@tbmm.gov.tr
Web: http://www.salihkoca.com

 
ABDULLAH NEJAT KOÇER
Gaziantep Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok ÜZ. Kat 4 Nolu Banko Oda: 14
Telefon: +90 (312) 420 63 26 +90 (312) 420 63 27
Faks: +90 (312) 420 69 54
E-Posta: anejatkocer@tbmm.gov.tr
Web: http://www.nejatkocer.com/

 
FERAMUZ ÜSTÜN
Gümüşhane Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 1. Kat 2 Nolu Banko Oda: 7
Telefon: +90 (312) 420 61 34 +90 (312) 420 61 35
Faks: +90 (312) 420 69 58
E-Posta: feramuz.ustun@tbmm.gov.tr

 
MEHMET MUŞ
İstanbul Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 3 Nolu Banko Oda: 5
Telefon: +90 (312) 420 56 10 +90 (312) 420 56 11
Faks: +90 (312) 420 69 77
E-Posta: mehmet.mus@tbmm.gov.tr

 
İLKNUR DENİZLİ
İzmir Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok AZ. Kat 2 Nolu Banko Oda: 9
Telefon: +90 (312) 420 59 12 +90 (312) 420 59 13
Faks: +90 (312) 420 69 46
E-Posta: ilknur.denizli@tbmm.gov.tr
Web: http://www.ilknurdenizli.com
 Facebook

 
AHMET ARSLAN
Kars Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok AZ. Kat 1 Nolu Banko Oda: 8
Telefon: +90 (312) 420 62 32 +90 (312) 420 62 33
Faks: +90 (312) 420 69 45
E-Posta: ahmet.arslan@tbmm.gov.tr

 
MUZAFFER BAŞTOPÇU
Kocaeli Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
 NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanvekili
Adres: B Blok ÜZ. Kat 5 Nolu Banko Oda: 16
Telefon: +90 (312) 420 61 24 +90 (312) 420 61 25
Faks: +90 (312) 420 69 73
E-Posta: muzaffer.bastopcu@tbmm.gov.tr

 
MUSTAFA BALOĞLU
Konya Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
 (10 / 49, 113, 118, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258) Esas Numaralı Araştırma Komisyonu Başkanvekili
Adres: A Blok 2. Kat 5 Nolu Banko Oda: 10
Telefon: +90 (312) 420 59 96 +90 (312) 420 59 97
Faks: +90 (312) 420 69 67
E-Posta: mustafa.baloglu@tbmm.gov.tr

 
MUSTAFA ŞAHİN
Malatya Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 4 Nolu Banko Oda: 9
Telefon: +90 (312) 420 63 84 +90 (312) 420 63 85
Faks: +90 (312) 420 69 98
E-Posta: mustafa.sahin5@tbmm.gov.tr
Web: http://www.mustafasahin44.com

 
RECAİ BERBER
Manisa Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 2. Kat 4 Nolu Banko Oda: 11
Telefon: +90 (312) 420 59 58 +90 (312) 420 59 59
Faks: +90 (312) 420 69 66
E-Posta: recaiberber@tbmm.gov.tr

 
UĞUR AYDEMİR
Manisa Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 2. Kat 4 Nolu Banko Oda: 9
Telefon: +90 (312) 420 63 02 +90 (312) 420 63 03
Faks: +90 (312) 420 69 66
E-Posta: ugur.aydemir@tbmm.gov.tr

 
ALİ BOĞA
Muğla Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 1. Kat 3 Nolu Banko Oda: 14
Telefon: +90 (312) 420 61 84 +90 (312) 420 61 85
Faks: +90 (312) 420 69 59
E-Posta: aliboga@tbmm.gov.tr

 
ABDULKERİM GÖK
Şanlıurfa Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 6 Nolu Banko Oda: 6
Telefon: +90 (312) 420 59 18 +90 (312) 420 59 19
Faks: +90 (312) 420 69 79
E-Posta: abdulkerim.gok@tbmm.gov.tr
Web: http://www.abdulkerimgok.com/

 
ERTUĞRUL SOYSAL
Yozgat Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok AZ. Kat 4 Nolu Banko Oda: 10
Telefon: +90 (312) 420 63 72 +90 (312) 420 63 73
Faks: +90 (312) 420 69 97
E-Posta: ertugrul.soysal@tbmm.gov.tr
Web: http://www.ertugrulsoysal.net

 
İZZET ÇETİN
Ankara Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok AZ. Kat 5 Nolu Banko Oda: 10
Telefon: +90 (312) 420 62 68 +90 (312) 420 62 69
Faks: +90 (312) 420 69 49
E-Posta: izzet.cetin@tbmm.gov.tr

 
BÜLENT KUŞOĞLU
Ankara Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok AZ. Kat 6 Nolu Banko Oda: 10
Telefon: +90 (312) 420 58 38 +90 (312) 420 58 39
Faks: +90 (312) 420 69 70
E-Posta: bulent.kusoglu@tbmm.gov.tr

 
HALUK AHMET GÜMÜŞ
Balıkesir Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 1. Kat 6 Nolu Banko Oda: 13
Telefon: +90 (312) 420 58 66 +90 (312) 420 58 67
Faks: +90 (312) 420 69 62
E-Posta: halukahmet.gumus@tbmm.gov.tr

 
KAZIM KURT
Eskişehir Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok ÜZ. Kat 2 Nolu Banko Oda: 11
Telefon: +90 (312) 420 64 24 +90 (312) 420 64 25
Faks: +90 (312) 420 69 81
E-Posta: kazim.kurt@tbmm.gov.tr

 
AYDIN AĞAN AYAYDIN
İstanbul Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 3 Nolu Banko Oda: 13
Telefon: +90 (312) 420 60 48 +90 (312) 420 60 49
Faks: +90 (312) 420 69 77
E-Posta: aydinayaydin@tbmm.gov.tr
Web: http://www.aydinayaydin.com
 Facebook Twitter

 
MÜSLİM SARI
İstanbul Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 1 Nolu Banko Oda: 10
Telefon: +90 (312) 420 62 80 +90 (312) 420 62 81
Faks: +90 (312) 420 69 75
E-Posta: muslim.sari@tbmm.gov.tr

 
FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU
İstanbul Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok ÜZ. Kat 6 Nolu Banko Oda: 12
Telefon: +90 (312) 420 57 30 +90 (312) 420 57 31
Faks: +90 (312) 420 69 56
E-Posta: feritmevlut.aslanoglu@tbmm.gov.tr

 
RAHMİ AŞKIN TÜRELİ
İzmir Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok ÜZ. Kat 4 Nolu Banko Oda: 12
Telefon: +90 (312) 420 58 12 +90 (312) 420 58 13
Faks: +90 (312) 420 69 54
E-Posta: rahmiaskin.tureli@tbmm.gov.tr

 
MUSA ÇAM
İzmir Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok 1. Kat 1 Nolu Banko Oda: 9
Telefon: +90 (312) 420 60 52 +90 (312) 420 60 53
Faks: +90 (312) 420 69 57
E-Posta: musa.cam@tbmm.gov.tr
Web: http://www.musacam.com
 Facebook Twitter

 
MEHMET GÜNAL
Antalya Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
 Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi
Adres: B Blok 1. Kat 6 Nolu Banko Oda: 14
Telefon: +90 (312) 420 62 66 +90 (312) 420 62 67
Faks: +90 (312) 420 69 79
E-Posta: mehmet.gunal@tbmm.gov.tr

 
MUSTAFA KALAYCI
Konya Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: A Blok ÜZ. Kat 1 Nolu Banko Oda: 8
Telefon: +90 (312) 420 56 58 +90 (312) 420 56 59
Faks: +90 (312) 420 69 51
E-Posta: mustafa.kalayci@tbmm.gov.tr

 
ERKAN AKÇAY
Manisa Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok AZ. Kat 3 Nolu Banko Oda: 16
Telefon: +90 (312) 420 63 22 +90 (312) 420 63 23
Faks: +90 (312) 420 69 96
E-Posta: erkan.akcay@tbmm.gov.tr
Web: http://www.erkanakcay.net
 Facebook

 
SÜMER ORAL
Manisa Milletvekili

 Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi
Adres: B Blok ÜZ. Kat 4 Nolu Banko Oda: 16
Telefon: +90 (312) 420 63 92 +90 (312) 420 63 93
Faks: +90 (312) 420 69 72
E-Posta: sumer.oral@tbmm.gov.tr

Yorumlar

Yorumlar