Valilikten “10 numara “proje!

Valilikten “10 numara “proje!

17/12/2012 0 Yazar: Gaziler Net
Valilikten “10 numara “proje!

“Gazilerimizin Örnek Hayatı” Projesi Öğrencileri Duygulandırdı.

 

İlimizde ikamet eden Güneydoğu, Kıbrıs, Kore ve diğer gazilerin motivasyonunu arttırmak, onların örnek hayatlarını İlimizdeki öğrencilere aktarmak için Vali İbrahim Özçimen’in talimatı doğrultusunda hazırlanan “Gazilerimizin Örnek Hayatı”  projesi hayata geçmişti. Vali İbrahim Özçimen’in de katıldığı program ile projenin stardı, İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde verilmişti. Program sonrasında İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri kendilerine dağıtılan kâğıtlara “Gazilerimizin Örnek Hayatı”  projesi ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazdılar. 70 Öğrenci, proje ile ilgili duygu ve düşüncelerini şu cümleler ile ifade ettiler.


“Öncelikle bu duyguyu bize yaşattığınız için teşekkür ederim. Bundan sonra şehit annesi annemiz. Bundan sonra şehit babası babamızdır.”


“Bu proje öğrencilerin bilgilendirilmesi vatan, millet sevgisinin aşılanması canlı örneklerle sağlanmıştır. Bu projede emeği geçen herkese teşekkürler. “


“Vatan sevgisinin yoğun olduğu yıllara gittim. Memleketin değerini şimdi daha iyi anladım.


Bütün gazi ve şehitlerimize canı gönülden teşekkürler ederim. “


“Çok değerli Sayın Valim yapmış olduğunuz bu etkinlik bizler de büyük duygu bırakmıştır.


Vatan, millet bilincini bizlere tekrar hatırlatmış oldunuz. Her şey için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.““Çok anlamlı bir proje çok duygulandım. Allah nasip ederse bende şehit mertebesi yaşatsın. ““Bence çok güzel ve de duyarlı bir programdı. Bu vatan bizim ve de sahip çıkmamız gerekiyor. Ben buna kendi adıma söz veriyorum“


“Bu vatanın kolay kolay elde edilmediği ve bizimde buna göre davranmamız gerektiğini anladım.“


“Allah bizi inşallah şehitlik mertebesine ulaştırır. “


“Gazilerin ve şehit ailelerinin durumlarını biraz olsun anlamaya çalışıyorum. Duygusuzlardan değilim Bu tür seminerlerin tekrarlanması herkes için daha iyi olur. Teşekkürler“.


Kaynak : http://www.boluolay.com/haber/13020/17/valilikten-10-numara-proje

Yorumlar

Yorumlar