Teröristle Müzakere Olmaz | Gazi TV

Teröristle Müzakere Olmaz

Bu haber 09 Ocak 2013 - 14:39 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Teröristle Müzakere Olmaz

Sitemiz köşe yazarlarından Gazimiz Sn. Sebahattin ASLAN’ın köşe yazısını sizler için yayımlıyoruz.

 

Daha gençliğinin baharında 20 li yaşlarda vatan savunmasını namus bilip bayrağına milletine vatanına kem gözle bakan şerefsizlerle bölücülerle mücadele ederken şehit olmuş Mehmetlerimin hesabını kim verecek. Bugünlerde tutturulmuş İmralı ile müzakereler başka şehitler gelmesin diye atılacak adımlar denilmekte hani nerede daha bu müzakere denilen saçmalığın başın da acı haber Hakkâri’den geldi ‘’ Hakkâri’nin Çukurca ilçesinde bulunan Karataş Jandarma Karakolu’na sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada, 1 uzman çavuş şehit oldu, 2 asker yaralandı. İlçeye 10 kilometre mesafede ve Irak’a sıfır noktasında bulunan Karataş Jandarma Karakolu’na dün akşam saatlerinde açılan ateş ve ardından çıkan çatışmada, Adana nüfusuna kayıtlı 1 uzman çavuş şehit oldu, 2 asker yaralandı.’’ Evet, bu şehitten sonra kim inanır bebek katilinin artık örgüt üzerinde bir etkisinin olduğuna belki halk üzerinde olabilir ama yine bu terörü zayıflatmaz bitirmez oradaki halkın zaten terörü destekleme nedeni can korkusu eğer can korkusu olmasın zaten desteklemezler. Örgüt artık bebek katili İmralı canisinin himayesinden çıkmıştır yakalandığında dahi korku şaşkınlık içinde olan bu şerefsiz köpekler gibi yalvaran bu şerefsiz şimdi ne oldu da birden masum namazında niyazında sessiz mazlum yapılmaya çalışılıyor. Bu caninin yaptıkları açık seçik meydandadır şimdiye kadar otuz yılda ülkemize verdiği zararlar bilinmektedir belgelidir bu itle ile masaya oturmak yanlıştır hatalıdır her zaman ki gibide yine askıda kalacak bir düşüncedir bana göre bunu düşünmek dahi suçtur devlet teröristle asla masaya oturmaz oturamaz. Devlet teröristle sadece bilgi belge istihbarat almak için görüşür ama masada değil tabi ki sorgulamak açısından görüşür terör örgütüne darbe vurmak için gerekli istihbaratı yapar sadece masaya oturmak bu köpekle muhatap olmak ciğeri beş para etmez bu şerefsizi adam sıfatına sokmak asla kabul edilemez.

 

***

 

Teröristler terör örgütü her kış aylarında girdiğimizde söylediği söz ateş kes şuan o ateşkesin adı değişmiş başka bir oyalama taktiği ile müzakere denilmektedir. Kış ayları terör örgütünün toparlanma sürecidir yani kısaca yaz aylarına hazırlık sürecidir. Bu süreç malum acı ama gerçek daha çok baskın pusu çatışma ve bunun akabinde de daha çok şehit gazi daha çok acı gözyaşı demektir. Kimse istemez terör bitmesin şehitler gaziler gelsin ülke huzursuz olsun bunu kim ister hiç kimse tabi ki. Terör bitmeli terör bitirilmeli ama nasıl bu siyasilerin alacağı kesin ve sert kararla olur birlik beraberlikle olur terörle mücadele ülke meselesidir burada tüm siyasiler birlik beraberlik içinde aynı kararlılıkla hareket etmelidir burada asla ve asla oy kaygısı gütmemelidirler terörle mücadelede oy kaygısı gütmek demek ülkemizin kaybetmesi demektir.

 

***

 

Terör ülkemize hem maddi hem manevi çok zararlar verdi halende vermektedir sonuç olarak terörün çıktığı ilk yıllarda üç beş çapulcu denilerek küçümsenerek olaya yaklaşıldı aradan geçen yıllara bakarsak değişen çok şey oldu ama terör halen bitmedi bitirilemedi şuan terör örgütünün yaptığı Kürt halkının haklarını savunmak değil asla da olamaz Kürt halkının hakkını savunan bir örgüt o halka zarar verir mi? o halka eğitim, hizmet, iş imkânı, rahat huzur mutluluk gitmesini engeller mi? Bu mu Kürt halkının hakkını savunmak tabi ki değil şuan terör örgütü bazı kesimlerin dış güçlerin menfaat sağladığı rant kapısı olan bir kanlı terör örgütü konumundadır asla da bunun aksi düşünülemez düşünülmemelidir bu bebek katili terör örgütünün onu katil şerefsiz liderinin kimse siyasete sokmaya kalkışmasın bunu Türk milleti Türk halkı asla kabul etmez şuan dahi BDP nin sözde vekillerinin bölücülerini kabullenemeyen millet ALLAH aşkına bu terör örgütünün siyasallaşmasını nasıl kabul etsin asla etmez edemez. İçinde Türk ruhu Türk kanı dolaşan hiç kimse hazmedemez. Terörle teröristle asla müzakere olmaz terörle sadece ve sadece hem içerde hem dışarıda etkin kararlı mücadele olur.

 

Gazi Sebahattin ASLAN

 

Yorumlar

Yorumlar