Teröre Lanet Şehide Saygı | Gazi TV

SON DAKİKA

Teröre Lanet Şehide Saygı

Bu haber 16 Eylül 2012 - 22:21 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Teröre Lanet Şehide Saygı

Sitemiz köşe yazarlarından usta kalem Gazimiz Sn. Savaş YÜCEL’in “Teröre Lanet, Şehide Saygı” başlıklı köşe yazısını sizler için yayımlıyoruz.

 

Gaziler haftası kapsamında, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde kalan gaziler ve Türk Harley – Davidson Sahipleri Derneği Ankara Şubesi bir araya gelerek, bu yıl 3. ncüsünü organize ettikleri bir etkinlik düzenledi.

 

 

Artan terör olaylarını kınamak, şehitlerimize vefa ve gazilerimize saygı amaçlı yapılan, “TERÖRE LANET ŞEHİDE SAYGI” isimli bu etkinlik, Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinden start aldı.

 

 

Motosikletlere binen gaziler ve Harley sahipleri hep beraber, Anıtkabiri ziyaret ederek, saygı duruşunda bulunuldu. Gazi haber sitemizi temsilen ben de bu anlamlı ve güzel etkinlikte yerimi aldım.

 

 

Etkinliğe çok sayıda Gazi ve harleyci katılırken, sanatçı Tamer KARADAĞLI’ da duyarlılık göstererek her sene olduğu gibi, motosikletiyle etkinliğe katılarak gazilere moral ve destek oldu.

 

 

Etkinlik kapsamında birlikte yenen yemeğin ardından, Türk Bayrakları ile Ankara caddelerinde yüzlerce motosikletle şehir turu atıldı.

 

 

Gaziler haftasının ilk etkinliği tekrar, Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezine dönülerek son buldu.

Gazilerin de bu toplumun bir bireyi olduğunu ve onların unutulmadığını göstermek adına yapılan bu etkinliğe katılan tüm gazilere, motosikletçilere ve ailelerine teşekkür ederiz.

 

 

Camiamızın sesini duyurmak adına tarafsızca hizmet etmekte olan Gazi haber sitemiz ve şahsım adına; herkesin Gaziler haftasını ve 19 Eylül gaziler gününü kutlar saygı ve sevgiler sunarım…

 

 

 

                                                                                   

                                                                                      Gazi Savaş YÜCEL

Yorumlar

Yorumlar