Taziye Ziyareti | Gazi TV

SON DAKİKA

Taziye Ziyareti

Bu haber 24 Nisan 2012 - 22:38 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Taziye Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı sayın Recep AKGÜL, Başkan Yardımcısı Murat ÖZTÜRK, Şube Sekreteri Murat DİLER, Muhasip Yavuz ERZİNCANLI, Gazi Bayram DERİNGÖL ve Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi Necati YILDIZ taziye evine ziyarette bulundular.

 

   Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Sn. Recep Akgül, Van’da operasyona giderken aracın devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Murat KARATAŞ’a Allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu. Başkan Recep AKGÜL şehidin abisine acınızı yürekten paylaşıyoruz. Acınız acımızdır. Türkiye’nin ve Erzurum’un başı sağ olsun dedi. Ayrıca Erzurum Şehit ve Gaziler Derneği olarak ailemizin yanındayız. Şehidimizin anne karnındaki üç aylık bebeğinin geleceğini kurmak için daima onun yanında olacağız. Dernek olarak ne gerekirse yapmaya hazırız. dedi.


   Bu arada Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı sn. Recep Akgül, şehidimizin abisi Necati Karataş’a Kuran-ı Kerim ve Bayrak takdim etti.

 

Yorumlar

Yorumlar