Tatvan Kaymakamına Ziyaret | Gazi TV

Tatvan Kaymakamına Ziyaret

Bu haber 11 Kasım 2013 - 20:48 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.
Tatvan Kaymakamına Ziyaret

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Tatvan İlçe Kaymakamına Ziyaret.

Bitlis Şehit Aileleri Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Apak, Dernek Başkanı Yardımcısı Önder AKKAYA, Dernek Genel Sekreteri İhsan UYANIK, Dernek Proje Sorumlusu Kerim APAK ve Yeni Tatvan Şehit Aileleri Temsilcisi olarak Atanan Yusuf ÖZDEMİR ile Şehit Oğlu Mehmet Nuri ÇEÇE Tatvan Kaymakamı Sayın Murat ERKAN’nı Makamında Ziyarete bulunuldu.


            Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin APAK Derneklerinin son dönemlerde yaptıkları faaliyetle ilgili Sayın Kaymakam Murat beye bilgi vererek. Tatvan ilçesinde bulunan Şehit Aileleri ve Gazilerin sıkıntıları ile ilgili bir süre karşılıklı görüş alışverişi yapıldığı. Bitlis Şehit Aileleri Derneği olarak Tatvan ilçesine Temsilci atadıklarını ve ilçemizde bulunan Şehit Aileleri, Gaziler ve Sivil Terör Mağduru ailelerine daha iyi hizmetler verilmesi hedeflenmekte olduğunu aileler ile devlet arasında derneğinin ve temsilciliklerin KÖPRÜ görevi yaptıklarını, Tatvan İlçemizde ikamet eden yaklaşık 25 Şehit aileleri ve Gazilerimizle beraber beli dönemlerde toplantılar düzenleyerek daha aktif ve yaşam seviyesi stantlarına ulaşılması için her türlü sosyal faaliyetleri yürüteceklerini dile getirdi. 


            Tatvan Kaymakamı Sayın Murat ERKAN Şehit aileleri ve gazilerin devletimiz için hassas konusu olduğunun Ailelerimizin her türlü çalışması ve faaliyetlerine destek vereceklerini daha çok Şehit Aileleri ve Gazilerle ile beraber olmak istediğini dile getirdi. Derneğin Çalışmalarını takip ettiğini çalışmalardan memnun olduğunu ve bundan sonraki çalışmaları ve gayretleri için başarılar dilediğini ve derneğin ziyaretinde memnuniyeti belirti. 

Yorumlar

Yorumlar