Suç Duyurusu | Gazi TV

SON DAKİKA

Suç Duyurusu

Bu haber 30 Ağustos 2012 - 10:08 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Suç Duyurusu

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği bdp milletvekilleri hakkında Bafra Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Yapılan basın açıklaması aşağıda sunulmuştur.

 

 BASIN AÇIKLAMASI

   


    SAYGI DEĞER BASIN MENSUPLARI,

     Devletimizin varlığını ve bağımsızlığını vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü koruyacaklarına TBMM çatısı altında namusları ve şerefleri üzerine yemin ettikleri halde yeminlerine sadık kalmayarak devletimizin üniter yapısını yıkmak parçalamak amacı ile asker polis öğretmen çocuk kadın binlerce vatandaşımızın şehit ve gazi olmasına sebep olan eli kanlı PKK terör örgütü ve üyelerine destek veren, hamiliğini yapan il ve ilçe teşkilatları terör örgütüne militan kazandıran, 18. 08. 2012 tarihinde ise Şemdinli nin Derecik mevkiinde eli kanlı terör örgütü üyeleri ile bayram havası içinde Devletimiz ve milletimizle alay ederek meydan okurcasına kucaklaşarak güç gösterisi yapan BDP milletvekilleri hakkında Eşi 1986 yılında Bingöl de BDP milletvekillerinin sarmaş dolaş olduğu eli kanlı terör örgütü üyelerince şehit edilmiş şehit eşi olarak ve temsil ettiğim Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği başkanı  olarak şahsım şehit ailelerimiz ve gazilerimiz adına şüpheliler hakkında kamu davası açılması ve cezalandırılmalarının sağlanması için Bafra Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk.   Suç duyurumuzla ilgili Cumhuriyetimizin savcıları gereğini  yapacaklardır. Adalete güvenimiz tamdır.


 Buradan  sizlerin aracılığı ile   TBMM Başkanlık divanına,  Devletimizi  yöneten iktidar partisi AK Parti yöneticileri ve milletvekillerine CHP ve MHP yöneticileri ve milletvekillerine seslenmek istiyoruz. TBMM çatısı altında ettikleri yemine sadık kalmayarak Devletimizi vatanımızı yıkmak bölmek için 30 yıldan bu yana asker polis öğretmen çocuk kadın binlerce insanımızı şehit eden katleden bebek katilleri bölücü terör örgütü mensuplarına hamilik yapan örgütün sözcülüğünü üstlenen 30 binden fazla verdiğimiz canların vebali üzerlerinde olan Şehitlerimizin ve katledilen binlerce insanımızın akıttığı kanlarında boğulacaklarından asla şüphe duymadığımız bebek katilleri ve yandaşları  olan   BDP   milletvekili  şüphelilerin dokunulmazlık zırhlarını kaldırınız. Yüce Meclis  çatısı altında  barındırmayınız.  Her gün devletimize hakaret etmelerine  geç de  olsa  artık bir son veriniz.  Analarımızın  ağlamaması, eşlerin dul çocuklarımızın yetim kalmaması için  kısaca . ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER OLARAK BİZLERE BUNDAN BÖYLE YENİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN KATILMAMASI İÇİN  ŞEHİTLERİMİZİN AKAN KANLARININ VERDİKLERİ  CANLARININ GAZİLERİMİZİN KAYBETTİKLERİ UZUVLARININ VEBALİ  VE SORUMLULUĞUNU ALMAMANIZ  İÇİN  MİLLETİMİZİN  BEKLENTİLERİ DOĞRULTUSUNDA TARİHİ VE VİCDANI SORUMLULUĞUNUZU YERİNE GETİRMENİZİ  BEKLİYORUZ. BU VESİLEYLE BİR KEZ DAHA ŞEHİTLERİMİZE RAHMET AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI GAZİLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ … 28.08.2012


Yorumlar

Yorumlar