Sizce Hangi Bakanlar Gitmeli

Sizce Hangi Bakanlar Gitmeli

22/01/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Sizce Hangi Bakanlar Gitmeli

İnternethaber.com ilginç bir tartışma başlattı. “Sizce Hangi Bakanlar Gitmeli?” başlıklı haberlerinde haber altına gerekçesi ile birlikte hangi Bakanın gitmesini istiyorsak yorum yapabileceğimizi ve genel sonucu ana manşetten Türkiye kamuoyu ile paylaşacaklarını belirttiler. Haber metni aşağıda sunulmuştur. Siz de internethaber.com sitesine girerek şahsi düşüncenizi dile getirebilirsiniz.

 

Başbakan’ın kabinede revizyon yapacağı kesin. Kimin gidip kimin geleceği totosu oynanmaya başladı bile? Peki size göre kimler gitsin gitsin, kimler gelsin?

BUGÜN BUNU TARTIŞIYORUZBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika dönüşü kabine değişikliğine dair söylediği “Her an her şey olabilir” sözüyle ısınan siyaset sahnesinde “bakan totosu” oynanıyor. Kabinede bir revizyon yapılacağı kesin! Merak edilen kimlerin gideceği, kimlerin kalacağı? İsimler adeta havada uçuşuyor.  Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker-Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, AB Bakanı Egemen Bağış da, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Suat Kılıç’ın yeni dönemde görev almayacağına kesin gözle bakılıyor.Elbette bir de revizyon sözünü duyduğu andan itibaren bakanlık koltuğu için ellerini ovuşturup heyecanla bekleyenler var. Peki size göre hangi bakanlar başarısız ve kesinlikle gitmeli? O bakanların yerine kimler gelmeli?

İnternethaber’in “YORUM” kutucuğuna üyelik yapmadan bu konudaki fikrinizi ve gerekçenizi yazabilirsiniz. 

Yorumlar, tartışma sona erdikten sonra yine internethaber’in manşetinden haber olarak Türk kamuoyuna olduğu haliyle sunulacak.

KAYIT OLMANIZA GEREK OLMAKSIZIN İNTERNETHABER.COM’DA YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: http://www.internethaber.com/sizce-hangi-bakanlar-gitmeli,-kimler-gelmeli-496677h.htm

Yorumlar

Yorumlar