Sitemizde Yer Alan Haberler Hakkında

Sitemizde Yer Alan Haberler Hakkında

28/09/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Sitemizde Yer Alan Haberler Hakkında

Sitemiz Gazihaber.com, Şehit Aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerine güncel gelişmelerden, basında yer alan haberlerden, haklarımız ve yasal gelişmelerle ilgili bilgilendirme yapmaktadır.

   Yapmış olduğumuz haberler görsel ve yazılı medyada Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malulleri ile ilgili haberleri teşkil etmekte olup, kaynağının sitemiz olmadığı haberlerle ilgili olarakhaberi yayımlamış olmamız site yönetimi olarak o haber içeriğini bütünü ile desteklediğimiz anlamına gelmemektedir. Ancak kaynak sitelerden alıntı yaparak yayımladığımız haberlerden bazılarını sanki bizim haberimizmiş gibi, “bu ne biçim haber, kimlere hizmet ediyorsunuz” gibi acımasız eleştirilere de maruz kalmaktayız. 

 

   Burada siyaset üstü bir anlayışla herkesi kucaklayan bir vizyonla haberlerimizi yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz.

 

   Haber altlarında yapılan bazı yorumları incelediğimizde, herkesin kendi görüş ve düşüncesine uygun haberlerin yayımlanmasını istediği sonucu çıkmaktadır. 

 

   Bizler siyaset üstü bir anlayışla yalnızca belirli bir bakış açısına yönelik haberler yapamayız, yapmayacağız da… 

 

   Şehit aileler, Gaziler ile Harp ve Vazife Malulleri ile ilgili görsel ve yazılı medyada yer alan TÜM HABERLERİ yayımlamaya devam edeceğiz. Burada amacımız herkesin her şeyden haberdar olmasını sağlamaktır.

 

   Burada Allah rızası için çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Siyaset üstü bir anlayışımızın olduğunu bu zamana kadar yayımladığımız haber mozaiğinden çok net bir şekilde anlamak mümkündür.

 

 

HABER VE YAZILARINIZI GÖNDERİN, YAYIMLAYALIM!

 

   Bunun yanında haber altına yorum yaparak “bu haberleri neden yayımlıyorsunuz?” diyen kardeşlerimizin de sitemizde yayımlanmasını istedikleri haberleri ve yazılarını göndermeleri halinde yayımlamaktan mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Yayımlanmasını istediğiniz haberleri hamityildizim@gmail.com mail adresine varsa 1 adet fotoğraf ile birlikte göndermeniz halinde yayımlamaktan mutluluk duyarız.

Yorumlar

Yorumlar