Sinir Uçlarımızı Germesinler | Gazi TV

Sinir Uçlarımızı Germesinler

Bu haber 21 Şubat 2013 - 15:36 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.
Sinir Uçlarımızı Germesinler

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkan Yardımcısı Zeki Dilmen de, bebek katilleriyle dağda kucaklaşan sonradan kendilerini barış elçisi edasına sokanlara yer sağlayarak kapılarını açan vakıf yöneticilerine daha önce açılım toplantısında Çorum’da istemediklerini açıkladıklarını ve basın yoluyla duyurduklarını hatırlatarak, “Ne zaman ki devletine, milletine, polisine, askerine, savcısına, kaymakamına, imamına, öğretmenine, korucusuna kurşun sıkan son hain kalmayana kadar mücadelemiz hukukun bize verdiği izin çerçevesinde devam edecektir.

 

Her Çorumlunun şapkasını önüne koyup bunu iyi düşünmesi gerekir” dedi.

 

Kürt kökenli olup da bebek katilleriyle mücadele eden, bu vatanı böldürmemek için şehit ve gazi olanlar ve onların ailelerinin gerçek kardeşleri olduğunun altını çizen Dilmen, Kürt kökenli kardeşlerini şehit edenlerle dağda kucaklaşanlarla kardeş olamayacaklarının altını çizdi.

 

PKK’yı lanetleyen bir Kürt kökenli aileyi Çorum’da sokaklarda ve meydanlarda değil evlerinde misafir etmek istediklerini açıklayan Dilmen, sözlerini şöyle tamamladı:

 

“Bunların oyununu ancak birlikte bozabiliriz. Kimse sinir uçlarımızı germesin. Şehit aileleri ve gaziler olarak Çorum’a yakışan bir şekilde davranıyoruz. Yeter canımızın yandığı, kanımızın aktığı bu PKK uzantısı olan BDP’lileri bölgemizde ve Çorum’da görmek istemiyoruz.”

Yorumlar

Yorumlar