Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanı Kim Olmalı? | Gazi TV

SON DAKİKA

Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanı Kim Olmalı?

Bu haber 01 Ekim 2011 - 23:31 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanı Kim Olmalı?

Gazihaber.com olarak yapmış olduğumuz anket ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak kurulacak olan Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığına %70’in üzerinde bir netice ile Gazi getirilmesi isteği belirgin hale gelmiştir.

       

          Referandum sürecinin ardında “Pozitif Ayrımcılık” temelinde Şehit yakını ve Gazilere sağlanan haklar ve yaşanılan sıkıntıların çözüme kavuşturulması açısından “Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı”nın kurulacak olması oldukça sevindirici bir haber olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

         Ancak yapmış olduğumuz anket sonuçları da göstermektedir ki, Şehit yakını ve Gazi kardeşlerimiz büyük bir oy çokluğu ile yeni oluşturulacak bu daire başkanlığına bir Gazinin getirilmesini istemektedirler.

 

        Buradan sürece katkı sağlamak ve genel beklentilerden Bakanlığı bilgilendirmek açısından Şehit yakını ve Gazilerimiz Sn. Bakanımıza aşağıda belirtilen irtibat bilgilerinden düşüncelerini ileterek sürece katkı sağlayabilirler;

 

 

 Telefon0312 422 55 00
 Fax0312 422 55 44
0312 424 01 79 Basın Müşavirliği
 AdresAkay cd. No:6 Bakanlıklar Ankara
 Email 1fsahintbmm@gmail.com
 Email 2fsahin@fatmasahin.net
 Twitterhttp://twitter.com/fatmasahingm
 

http://facebook.com/FatmaSahinPage


 

      Sitemiz takipçisi olan tüm Şehit yakını ve Gazilerimizin yorumları ile bu haberin arkasında olduklarını göstermelerini diliyoruz. Saygılarımızla.

Yorumlar

Yorumlar