Şehit ve Gazi Ailelerinden Teşekkür Ziyareti | Gazi TV

SON DAKİKA

Şehit ve Gazi Ailelerinden Teşekkür Ziyareti

Bu haber 16 Mayıs 2012 - 22:04 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Şehit ve Gazi Ailelerinden Teşekkür Ziyareti

Türkiye Harp Malül Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Afyonkarahisar’da eğitim-öğretim hizmeti veren Zafer Koleji ve TED Afyon Kolejini ziyaret ettiler.

 

   Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı başkanlığında yapılan ziyaretlere, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Uğur, Şemsettin Atacan, Mahmut Karatek ve Mehmet Yıldırım katıldılar.

 

   İlk ziyaretlerini Zafer Kolejine gerçekleştiren heyet, Okul Müdürü Hasan  Korkmaz tarafından karşılandılar. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Zafer Koleji bünyesinde özellikle 18 Mart Şehitler gününde yaptıkları etkinlikler ile  süregelen takdirlik etkinliklerinden dolayı teşekkür etti. Zafer Kolejinin Şehit Ailelerine ve Gazilere büyük destek verdiğini söyleyen Kumartaşlı, “Zafer Kolejinin desteğini hep yanımızda hissettik. Gerek maddi, gerekse manevi açıdan hiçbir zaman bizi yalnız bırakmadılar. Şehit ve Gazi Ailelerimizin çocuklarına da eğitim-Öğretim veren Zafer Kolejinin başta Müdürü Hasan Korkmaz olmak üzere tüm yöneticilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

 

   Ziyaret nedeniyle duyduğu onur ve mutluluğu dile getiren Zafer Koleji Müdürü Hasan Korkmaz ise, “Şehit Ailelerine ve Gazilerimize olan vefa borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Bizler elimizden geldiği kadarıyla maddi ve manevi yönden yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onlar bizlere, bu vatan için canlarını seve seve veren Aziz Şehitlerimizin emanetleridirler. Bünyemizde de Şehit ve Gazi çocuklarımıza eğitim veriyoruz. Kanunlar gereği bünyemizde barındığımız öğrencilerimiz var. Ama Kanun olmasa dahi bizler Şehit ve Gazilerimizin çocuklarına eğitim-öğretim vermeye her zaman hazırız” dedi.

 

   Ziyaret sonunda dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Zafer Koleji Müdürü Hasan Korkmaz’a desteklerinden dolayı bir teşekkür plaketi verdi.

 

   Daha sonra TED Afyon Kolejine geçen Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, aynı şekilde kendilerine büyük destek veren TED Koleji Yetkililerine de teşekkür ettiler. TED Afyon Kolejinin de kendilerine büyük ölçüde yardımcı olduklarını ve çocuklarının eğitimlerini üstlendiklerini belirten İsmail Kumartaşlı, bu anlamlı davranışlarından dolayı  TED Afyon Koleji Okul Müdür Yardımcısı  Engin Emlek’e bir teşekkür plaketi takdim etti. 

Yorumlar

Yorumlar