Şehit Oğlunun Mesajı | Gazi TV

SON DAKİKA

Şehit Oğlunun Mesajı

Bu haber 03 Temmuz 2012 - 11:55 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Şehit Oğlunun Mesajı

Şehit Oğlu Sn. Fehmi KESKİN’in mesajını sizler için yayımlıyoruz;

 

    Öncelikle Gazi haber ekibi Gazi haber editörü Sayın HAMİT Bey’e her şey için  çok teşekkür ederiz.Ben Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde ŞEHİT çocuğu Fehmi KESKİN öncelikle bu yeni çıkacak olan yasa tasarısının içeriği beni çok üzmüş hayal kırıklığına uğratmıştır.Ben bir ŞEHİT çocuğu olarak bu dünyada çok sıkıntılar çektim.Babam ŞEHİT olduğunda babamı hatırlamayacak kadar çok küçüktüm baba demeyi bilemedim hiç baba sevgisi nedir babalık nedir göremedim.Babalar çocuklarıyla gezerken gülerken ben onları kıskanıp bakıp ağlıyordum.O çocukların yerinde olmayı o kadar çok istiyordum ki kimse tahmin bile edemez ne kadar istediğimi.Ben ve ağabeyim rezillikler içinde büyüdük sıkıntılar içinde boğulduk çocuklarımız bizim gibi olmasın onlar ne maddi ne manevi sıkıntılar içinde olmasınlar çocuklarımızın geleceği bu yasa  tasarısına bağlı çocuklarımızın geleceğini karartmayın.

 

    Şimdiye kadar bir kez olsun ne devlet kurumundan birileri ne de akrabalarım ne maddi ne manevi ,benim,ağabeyim ve annemin yanında olmadılar. Babam olmayınca herkes bizi yalnız bıraktı bütün sıkıntılara annem ve ağabeyim ile beraber üstesinden gelmeye çalıştık Kimseler yanımızda olmadı .Ve 3 yıldır umutla beklediğimiz bu yasanın bizi böyle üzeceğini böyle kıracağını hiç tahmin etmezdim. Kimsenin yanımızda olmadığı gibi devletimizin de yanımızda olmaması bizi çok üzdü. Feragat hakkının olması bütün ŞEHİT yakınlarını çok mutlu eder. Madem bir iyilik yapıldı tam olarak yapılsın… Kimseyi üzmeyecek bir şekilde yapılsın. ŞEHİT çocuklarına ceza verecek gibi bir yasa çıkarmayın. ŞEHİT çocuklarını ŞEHİT yakınlarını sevindirecek mutlu edecek ödüllendirecek bir yasa çıkartın. Psikolojik çöküntü içindeyiz zaten maddi çöküntü içine sürüklemeyin bizi…

 

    Allah yetimleri üzen yetimlerin hakkını yiyeni asla affetmez. FERAGAT hakkını kaldırmayın bir iyilik yaptınız bir büyüklük yaptınız o zaman tam hakkını verin. Birilerini üzüp birilerini sevindirmeyin. Bizim neler çektiğimizi bilemezsiniz kimse bilemez bunu biz biliriz ancak bizim durumda olanlar bilir. Baba şefkatinden mahrum baba sevgisi yaşamayan kişiler bilir. İkinci iş imkanını çok görüyorsanız eğer bize o zaman babamı bana geri verin, babamı bana verin kadronuzu tazminatınızı verdiğiniz maaşlarınızı hepsini geri vereceğiz.

 

                                                                                                          Fehmi KESKİN

                                                                                                              Şehit Oğlu

Yorumlar

Yorumlar