Şehit ailesi ve terör gazisinden Erdoğan'a ziyaret | Gazi TV

Şehit ailesi ve terör gazisinden Erdoğan’a ziyaret

Bu haber 11 Ekim 2013 - 15:50 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Şehit ailesi ve terör gazisinden Erdoğan’a ziyaret

Şehit ailesi ve terör gazisi, www.sakaryasehitvegazileri.com ve www.terorsehitleri.com internet sitesinin sahibi Erdoğan Erdoğan’a iadeyi ziyarette bulundu.

www.sakaryasehitvegazileri.com ve www.terorsehitleri.com internet sitesinin sahibi Erdoğan Erdoğan’ın daha önce evlerinde ziyaret ettiği Şehit Jan. Ast. Kıd. Cvş Yaşar Güller’in kardeşi Muammer Güller ve Gazi Jan. Kom. Er Ümit Çelebi Erdoğan Erdoğan’a iadeyi ziyarette bulundu.


07.05.1999 tarihinde Diyarbakır Dicle kırsalında operasyonda şehit düşen Şehit Jan. Ast. Kıd. Cvş Yaşar Güller’in kardeşi Muammer Güller ile 04.04.2006 tarihinde Şırnak Çakırsöğüt kırsalında yürütülen operasyondaterör gazisi olan, Gazi Jan. Kom. Er Ümit Çelebi ziyaretlerinde www.sakaryasehitvegazileri.com ve www.terorsehitleri.com sitesini önceden beri takip ettiklerini bildirdi. 


Ziyarette şehit kardeşi Muammer Güller ve Gazi Er Ümit Çelebi Erdoğan Erdoğan’ı uzun süreden beri tanıdıklarını, takip ettiklerini ve Sakarya’da olamak üzere Türkiye genelinde şehit aileleri ve gazilere yönelik yapılan faaliyet ve hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 


Erdoğan Erdoğan’da 2007 yılından beri Sakarya ve Türkiye genelindeki şehit aileleri ile gaziler için yapılan faaliyetlere ara vermeksizin devam edeceklerini ifade ederek, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada hiçbir karşılık ve çıkar beklemeden sadece Allah rızası için yardımda bulunacaklarını belirtti. 


Ailelerin bizlere bir Allah razı olsun demeleri yeterli diyerek sözlerine devam eden Erdoğan; “Bu vatan için, Bayrak için, Kur-an için korkusuzca mücadele ederek, şehit ve gazi olan vatan evlatlarımız ve aileleri için ne yapılsa azdır düşüncesi ile faaliyetlerimize aralıksız devam edeceğimizi ifade ettik” şeklinde konuştu.

 

Kaynak http://medyabar.com/haber/61984/sehit-ailesi-ve-teror-gazisinden-erdogana-ziyaret.aspx

Yorumlar

Yorumlar