Şehit Ailelerinin Talepleri İçişleri Bakanına İletildi | Gazi TV

Şehit Ailelerinin Talepleri İçişleri Bakanına İletildi

Bu haber 12 Mayıs 2013 - 21:02 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.
Şehit Ailelerinin Talepleri İçişleri Bakanına İletildi

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Kırşehir’de Şehit aileleri ve Gazilerle bir araya geldi. Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sn. Ali SARICA tarafından Şehit ailelerinin talepleri iletildi.

Şehit aileleriyle görüşen ve onların sorunlarını dinleyen Bakan Güler’e Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca’nın eşi Esvat Sarıca tarafından bir Türk Bayrağı verildi. Bakan Güler, bayrağı öperek teslim aldı ve ardından şehit aileleriyle fotoğraf çektirdi.

 

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sn. Ali SARICA tarafından, Şehit ailelerinin talepleri ile sorunlarına ilişkin bir mektup İçişleri Bakanı Sn. Muammer GÜLER’e teslim edildi. Sn. SARICA, er Şehit ailelerinin maaşlarının oldukça düşük olduğunu ve bu konuda iyileştirme beklediklerine dair de gerekli bilgilendirmenin talep metninde yer aldığını kaydetti.

 

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sn. Ali SARICA’ya temsil ettiği camianın sorunlarına çözüm arayışı ve büyük bir özveri ile çalışmalarını yürütmesinden dolayı teşekkür ediyoruz. Umarız bu çalışmalar meyvesini verir ve Şehit anne ve babalarına bağlanan maaşlarda günün şartlarına uygun bir artış sağlanır.

Yorumlar

Yorumlar