Şehit Aileleri ve Gazilere Tüm Toplum Sahip Çıkmalı | Gazi TV

SON DAKİKA

Şehit Aileleri ve Gazilere Tüm Toplum Sahip Çıkmalı

Bu haber 18 Nisan 2012 - 11:13 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Şehit Aileleri ve Gazilere Tüm Toplum Sahip Çıkmalı

Corumhaber.net’de bugün yayımlanan haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu arada site sahibine de buradan bizlerle ilgili haberlere yer vermesinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 

   Şehit aileleri ve gazilerin toplumda öncelikli olması gerektiğini ve yaşadıkları sorunların çözümü konusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyleyen Topgül, “Her ne olursu olsun kapımız sizlere sonuna kadar açık” dedi.

 

 

   Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Saim Topgül, Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek başkan seçilmeden önce verdiği televizyon sözünü yerine getirdi.

 

 

   CHP Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilmesinin ardından bazı ziyaretlere başlayan CHP Merkez İlçe Başkanı Saim Topgül, dün de Çorum Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkan Yardımcısı İsmet Durdu ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Saim Topgül, toplumun tüm kesimleri gibi CHP’nin de her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu vurguladı.

 

 

   Şehitlerin ancak unutulunca öleceğini belirterek iktidardan şehit aileleri ve gazilerin yaşadıkları sorunlarla ilgili çözüm beklediklerini, CHP’nin bu konuda bir yasa taslağı hazırladığını dile getiren Topgül, ziyaretle başkanlığa seçilmeden önce verdiği televizyon sözünü yerine getirmenin de mutluluğunu yaşadığını kaydeti.

 

 

   Son nefeslerine kadar derneğin ve üyelerinin yanında olacaklarını, onlara bir nefes kadar yakın duracaklarını, bir halk adamı olan Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun da TBMM’deki bir temsilci gibi görmelerini isteyen Topgül, “Türkiye’nin yaşadığı sorunları merkeze taşıdığımız gibi sizin sorunlarınızı da taşıyacağız. Her zaman sizlere kapımız açıktır. Sizlerin acılarına, dertlerine her zaman ortak olacağız. Size sunduğumuz her katkı bizi mutlu eder” dedi.

 

 

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 2009 yılında kurulan derneklerine bu güne kadar MHP dışında başka hiçbir siyasi partinin ziyaret etmediğini ifade eden İsmet Durdu ise ayrıca CHP Genel Merkezi tarafından Şehitler Haftası’nda kendilerine gönderilen mektup ve birebir aranmalarından tüm şehit aileleri ve gazilerin son derece memnun olduğunu vurguladı.

 

 

   CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Kösedağ Emlak Sahibi Hasan Kızıltepe de kendi bürolarından emlak alım satımı yapacak şehit aileleri ve gezilerden komisyon almadan hizmet vereceklerini ifade etti.

 

Kaynak: http://corumhaber.net/?sayfa=haberdetay&id=6365&kategori=guncel&proid=869ca242_corumhaber

Yorumlar

Yorumlar