Şehit aileleri Köksal ile bir arada | Gazi TV

SON DAKİKA

Şehit aileleri Köksal ile bir arada

Bu haber 08 Mayıs 2012 - 10:37 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Şehit aileleri Köksal ile bir arada

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Rifat Öcal ve şehit aileleri Milli Savunma Komisyon Başkanı Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal ile bir araya geldiler.
Dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Rıfat Öcal, Şehit Aileleri ve Gazilere yönelik özlük haklarındaki düzenlemeler hakkındaki son çalışmalar hakkında Köksal’dan bilgi aldı.

 

GAZİLER KARDEŞLERİMİZDİR

Düzenlenen ziyaretten memnuniyetini dile getiren Köksal, “Devletimiz ve Milletimiz kendisi için canlarını, kanlarını feda etmekten çekinmeyen Aziz şehitlerimizin emanetlerine yine bu uğurda bedenlerinin çeşitli yerlerini feda eden Gazilerimize sahip çıkmış ve çıkmaya da devam edecektir. Unutmadık ve Kesinlikle unutmayacağız ki Şehitlerimizin geride bıraktıkları anneleri, annemiz, babaları, babamız, yetimleri ile Gazilerimiz ise kardeşlerimiz olacaktır.”

ŞEHİTLERE ALLAH’TAN RAHMET DİLEDİ

“Taleplerinizi ilgili mevkilere iletip takipçisi olacağım, Dernek çalışmalarınızda başarılar dilerken bir kez daha Aziz Şehitlerimize Allahtan Rahmet yakınlarına ve aziz Milletimize başsağlığı diliyorum.” dedi. Dernek üyeleri Kırıkkale Milletvekili ve Milli Savunma Komisyon Başkanı Oğuz Kaan Köksal’ı ziyaretleri sonrası AK Parti Erzincan Milletvekili Sabahattin Karakelle’ yi de ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler .

 

Kaynak: http://www.ilgazetesi.com.tr/2012/05/08/sehit-aileleri-koksal-ile-bir-arada/0128711/

Yorumlar

Yorumlar