Samsun Şube Başkanı Basın Açıklaması | Gazi TV

Samsun Şube Başkanı Basın Açıklaması

Bu haber 19 Şubat 2013 - 12:40 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.
Samsun Şube Başkanı Basın Açıklaması

Kürt Kardeşlerimizle sorunumuz yok, sorun PKK

BDP ‘li milletvekilleri kurtuluş mücadelesinin başladığı Samsun’umuza gelmişler. Bizim kültürümüzde gelene hoş geldin denir. Ama ben bu şahıslara hoş geldiniz değil niye geldiniz demek istiyorum.

Dağda teröristle kucaklaşanların, ülkemizi bölmeye çalışanların burada işi olamaz, asla ve asla bizim sabrımızı zorlamasınlar, yedi düvele karşı cihan harbi yapan bizler bir avuç itinde hakkında gelmesini biliriz.

Bizim Kürt kardeşlerimizle bir sorunumuz yok, Çanakkale’ye gidin bakın, orda yatanlar arasında Türk’ü, Alevi’si, Laz’ı, Çerkez’i ,Kürt’ü hepsi mevcut. Biz bu cennet vatanı hep beraber kurduk. Ama dış mihraklı güçlerin maşası olan ve bu ülkeyi bölmeye çalışan PKK’lılara birkaç sözüm var.

Bu ülkeye bölmeye ne sizin ne de başka güçlerin gücü yetmeyecektir.

Bir açılım furyasıdır gidiyor, terörün bitmesi, anaların ağlamaması için açılıma bizde evet diyoruz ama bu açılım Kandil’den başlamalı, o zaman her türlü desteğe hazırız. Dağda bulunan kandırılmışlar gelecek Türkiye Cumhuriyetine sığınacaklar. Ellerinde keleş agalık yapmayacaklar. Aksi takdirde emin olun ki kendi kanlarında boğulacaklardır.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE….


İrfan ÖZTÜRK

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği

Samsun Şube Başkanı

Yorumlar

Yorumlar