Samsun seçim sonuçları | Gazi TV

SON DAKİKA

Samsun seçim sonuçları

Bu haber 05 Mart 2012 - 11:13 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Samsun seçim sonuçları

Yapılan oylamada İrfan ÖZTÜRK’ün listesi üyelerin çoğunluğunun oyunu alarak seçildi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesinin 3. Olağan Genel Kurulu 25.02.2012 tarihinde D.S.İ 56’lar yerleşkesinde bulunan konferans salonunda yapıldı. 3.Olağan Kongreye Derneğin Genel Başkanı Taner URAN, Eskişehir Dernek Başkanı Ahmet ÖZAYDIN , Bafra Şube Başkanı Saadet VAR ve Genel Merkez Yöneticileri katıldı.

 

Derneğe üye olan Samsun Merkez ve İlçelerde bulunan Gazi ve Şehit Ailelerin yoğun katılımıyla yapılan kongrede Derneğin 6 yıldır Başkanı olan Adnan ADIYAMAN ile İrfan ÖZTÜRK’ün listesi yarıştı. Yapılan oylamada İrfan ÖZTÜRK’ün listesi üyelerin çoğunluğunun oyunu alarak seçildi. Buna göre; 3 yıl süre ile görevi devralan İrfan ÖZTÜRK’ün Yönetim Kurulu Celal Ekiz, Mustafa ARDA, Ercan ARSLAN ve Necati YILMAZ tarafından oluştu.

 

Yapılan oylama sonucunda bir konuşma yapan yeni başkan İrfan ÖZTÜRK, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, eski başkan Adnan ADIYAMAN’a yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Şehit Analarımın –Babalarımın ve Silah Arkadaşlarımın moral ve motivasyonu en üst seviyede tutmak için canla, başla çalışacağını, sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden uğraş vereceğini söyleyen İrfan ÖZTÜRK, kendi listesine oy veren veya vermeyen herkese teşekkür ederek sözlerini bitirdi.

 

Gazihaber.com olarak yeni yönetime başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Yorumlar