Rıfat ÖCAL'dan Başsağlığı Mesajı | Gazi TV

SON DAKİKA

Rıfat ÖCAL’dan Başsağlığı Mesajı

Bu haber 03 Eylül 2012 - 16:22 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Rıfat ÖCAL’dan Başsağlığı Mesajı

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Rifat Öcal’ın göndermiş olduğu başsağlığı mesajını sizler için yayımlıyoruz.

 

    03 Eylül 2012 tarihinde eli kanlı bebek katillerinin yapmış olduğu saldırılar sonucu Şırnak İli Beytüşşebap İlçesinde 10 Güvenlik görevlimiz şehit olmuş ve 7 Güvenlik görevlimiz de yaralanmıştır.


    Eli kanlı terör örgütü ve siyasi uzantılarına gerekenin yapılması için daha ne Kadar Şehit Vermemiz, Ne kadar kol, bacak ve kan vermemiz gerekmektedir. Artık zaman başsağlığı ve sabır dilemekten ziyade eli kanlı bebek katillerine en sert şekilde cevap vereceklerin yıllardır Camia olarak dile getirdiğimiz çözüm önerilerine kulak tıkamak yerine gereğini yapma zamanıdır.

 

    Bu kapsamda; Terörle Mücadele Kanununda değişiklik yapılarak terör suçlularına idam cezası getirilmelidir, Başta İmralı oteldeki bebek katili olmak üzere tek tek hepsine gereken cezaların uygulanmalıdır.       Terör örgütünün finansman sağlayan örgüt sempatizanı olanların mal varlıklarına derhal el konmalıdır. Terör örgütünün siyasi uzantıları olan sivil toplum örgütlerine karşı gerekli yaptırımlar derhal uygulanmalıdır. Terör örgütlerinin siyasi söylemlerini söyleyen milletin vergisiyle maaş alan siyasi uzantılarına gereken cezai işlemin yapılabilmesi için Milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması acilen gerekmektedir.


   Şehit aileleri ve Gaziler olarak, Türk Milletini derinden yaralayan bu saldırıyı şiddetle kınıyor, Şehit ailelerimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

 

Yorumlar

Yorumlar