Ordu Vazife Malullerine Çağrıdır | Gazi TV

SON DAKİKA

Ordu Vazife Malullerine Çağrıdır

Bu haber 23 Mayıs 2012 - 0:02 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Ordu Vazife Malullerine Çağrıdır

Değerli ordu vazife malulü arkadaşlarım; haklarınızın kazanımı ve birlikte hareket etmek adına, Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şubelerinden birine üye oldunuz mu? Unutmamak gerekir ki birlikten kuvvet doğar, özlük haklarımızın düzeltilmesi için birlik olup, derneklere üye olmamız son derece önemlidir.

 

   Üye olduğunuz zaman her türlü sıkıntınızı bağlı bulunduğunuz dernek şubelerimize yaparak sizlerde üzerinize düşen görevi yerine getirmiş olacaksınız. Bu gün sezsiz kalanlar bu çalışmalara destek vermeyen arkadaşlar şunu unutmasınlar ki, bizler son Malul Gaziler veya Ordu Vazife Malulleri değiliz. Bizden sonra dünya döndükçe ve bayrağımız dalgalandıkça, birçok kardeşimizin vatani görevlerini yapar iken bu kaderi paylaşması kaçınılmazdır.

 

   Kaybetmiş olduğumuz sağlıklarımızın hiç bir maddi karşılığı yoktur. Yalnız şu da bir gerçektir ki, maalesef sakatlıklarımızdan dolayı yaşam koşullarımızın iyeleştirilmesi gerekliliği şarttır. Bu güne kadar dile getirilmeyen sürekli ötelenen bu sorunlarımıza yetkililerce bir son verilmeli, sesimizi duyurabilmek için de mutlaka birlik olunmalıdır.

 

Bu devlete verdiğimiz hizmet ve sonucunda sakat kalmamız, kötü kaderimiz olmamalı, Devletimizde bizlere yeterince sahip çıkmalıdır. Bizlere verilecek faizsiz konut kredisi ve kamuda bir iş hakkı hayatımızı ve çocuklarımızın geleceğini kurtaracaktır. Camiamızın genel olarak, maddi anlamda en az %30 – 50 arası bir iyileştirmeye ihtiyacı olduğu da asla unutulmamalıdır.

 

   Gelin birlik olalım diye sözlerime son verirken, Ordu Vazife Malullerimizi, Şehit yakınlarımızı ve Gazilerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

 

 

   Gönüllü Komando Murat SANYorumlar

Yorumlar