Olağanüstü Genel Kurul Açıklaması | Gazi TV

SON DAKİKA

Olağanüstü Genel Kurul Açıklaması

Bu haber 28 Ekim 2012 - 21:03 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Olağanüstü Genel Kurul Açıklaması

Değerli Gazimiz Sn. Hüdaverdi MERCAN’ın mesajını sizler için yayımlıyoruz.

 

       Şehit Aileleri, Gaziler ve Vazife Malullerinin özlük haklarının iyileştirilmesi sorunların tespit edilmesi ve birlik beraberliğin sağlanması maksadıyla ciddi bir misyon yüklenen Şehitgazihaber ve Gazihaber sitelerinin yapmış olduğu Genel Başkan Kim Olmalı? anketinde camiamız  ciddi bir oyla bizleri bu göreve layık görmüşlerdir. Geçen süreç içerisinde bazı yanlı yorum yapan arkadaşlarca sesimizin çıkmadığı bu davadan vazgeçtiğimiz ve korktuğumuz ile ilgili gereksiz ve saçma sapan yorumlar ile dedikodular ortalıkta dolaşmaktadır.

 

       Genel Başkan Kim Olmalı? Anketini Görmek İçin Tıklayın 

      Camiamız tarafından bu göreve layık görüldüğümüz günden itibaren; görevin bilincinde bu görevi yapabilecek ciddi bir kadro oluşturarak Dernek Tüzüğündeki değişiklikler ile ilgili çalışma yapılmış ve Şehit ailelerinin, Gazilerin ve Vazife Malullerinin sorunlarını tek tek tespit edilmiştir. Bu süreçte toplumsal barışımızın sağlanması maksadıyla camiada kimse yok sayılmamış herkesle görüşülmüş ve hep olumlu eleştiriler alınmıştır. Bu bağlamda camiamıza bize duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

      Hazırlıklarını yaptığımız Olağanüstü Genel Kurul çalışmasında oluşturduğumuz Genel Merkez Yönetim Kurulu listesini kısa süre sonra açıklayacağım. Bu kadroda isimleri bulunan arkadaşlarımın her biri kişisel yetenekleri şahsiyetleri ve davaya inançları nedeniyle camiamızca sevilen, saygı ve güven duyulan isimler olduğu görülecektir. 

      Maksatlı olarak benim Korktuğum ve Genel Başkanlık Adaylığından vazgeçtiğim dedikoduları bazı çevrelerce etrafa yayılmaktadır. Benim şahsiyetim ve duruşum bellidir ne kimseden korkacak kadar ürkek nede tehdit ve şantajlara boyun eğecek kadar kişiliksiz biriyim. Ben ve benimle hareket eden tüm arkadaşlar kainatı yüreğine sığdıracak kadar yürekli ve cesaretlidir.  

      Davaya olan inancımızdan bizleri ne dönderecek ne caydıracak nede korkutacak hiç bir güç YOKTUR. 

      Son dönemdeki belirsizlik ve gereksiz dedikodulardan dolayı bu açıklamayı yapmak mecburiyetinde kalmış bulunmaktayım. 

      Tüm camiamızın Mübarek Kurban Bayramını ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlar birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Bayramların sağlık ve huzur getirmesini dilerim.

        Saygı ve Sevgilerimle,

        Hüdaverdi MERCAN
        
J.Kom.Çvş.
        
Ohal Gazisi

Yorumlar

Yorumlar