Nereye Sürükleniyoruz? | Gazi TV

Nereye Sürükleniyoruz?

Bu haber 22 Kasım 2012 - 11:58 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Nereye Sürükleniyoruz?

Sitemiz köşe yazarlarından Gazimiz Sn. Murat OĞUZ’un köşe yazısını sizler için yayımlıyoruz.

   Canımızı kanımızı bu toprağa vermişken…

 

 

   ***

 

 

   “ Toprak eğer uğrunda ölen varsa VATAN’dır”  cümlelerinde saklı olan anlamı bir sorgulaya bilseydik terörün en çok vurduğu bizler bir birimizle uğraşmazdık.

 

 

   ***

 

 

   Bu kadar ortak nokta varken biz biz olamadık , Tek bir  ses çıkaramıyorsak olanlara da seyirci kalmak zorunda kalırız;  terörün başına ev hapsi düşünebilir, ana dilde savunma çıkabilir, İmralı ile görüşülebilir, devletin vekili teröristi kucaklayabilir, terörist başına sayın denilebir, her gün Şehitlerimiz Gazilerimiz gelmeye devam eder, bunlar olurken terörle mücadele etmiş Şehit olmuş Gazi olmuş bizler neden sessiz kalıyoruz verdikleri 50 liralık iyileştirmeye mi? Yoksa Gazi çocuklarına verilen serbest kartına mı? Neye sessiz kalıyoruz?

 

   *** 

   Sayın Uran şubelerle uğraşmayı bırak Vatan elden gidiyor üç-beş  sene sonra şu an ki oturduğun koltuğun pek bir değeri kalmayacak neden mi? Bir düşün yukarda bahsettiklerim olabileceği kanısı  üç beş sene önce ev hapsi konuşulabilir miydi? Devletin vekili teröristi kucaklayabilir miydi? Bak neler oldu. Bunlar olurken biz ne yapıyoruz genel başkan aday adayı olacak arkadaşı disipline veriyoruz.  Ankara şubeyi görevden almaya çalışıyoruz. Biz terör yüzünden Şehit oluyoruz Gazi oluyor sakat kalıyoruz ve bu yüzden de teröre lanet demek istedik neden daha dün  kara toprağın bağrına koyduk yiğitlerimizi  biz tepki göstermez isek teröre lanet etmez isek kim lanet edecek? 

   *** 

   Vakit çok geç olmadan  oturduğun koltuğun hakkını ver, ya da gerçek VATANSEVER’lere bırak be sayın başkan neyi bekliyorsun bö-lün-me-yi mi?

   

   Gazi Murat OĞUZ

 

   E. Astsb.

Yorumlar

Yorumlar