Mümine Ersinin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Mümine Ersinin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

14/10/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Mümine Ersinin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mümine ERSİN’in Kurban Bayramı mesajını sizler için yayımlıyoruz.

Cennet vatanımızın bekası uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları, uzuvlarını kaybeden kahraman gazilerimiz ve yakınları olarak bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz.
 
 
 

Kardeşlik, dayanışma ve barış ruhunun egemen olduğu, kırgınlıkların unutulduğu, büyüklerin saygı küçüklerin sevgiyle hatırlandığı, ihtiyaç sahiplerine yardımın esirgenmediği mübarek Kurban Bayramının, ortak değerlerimizin pekişmesine, aramızdaki birliğin ve kardeşliğin güçlenmesine katkı sağlamasını diliyoruz.

Bizi hiçbir zaman kopmayacak güçlü bağlarla birbirimize bağlayan geleneklerimizi ve müşterek değerlerimizi yaşatmak ve gelecek nesillere intikal ettirmek, hepimizin ortak toplumsal görevidir.

Bu vesileyle, Kurban Bayramının tüm insanlığa, İslam alemine  ülkemiz ve milletimize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, Şehit Ailelerimizin, Gazilerimiz ve Ailelerinin; Yüce Türk Milletinin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.
 


                                                                                                           Mümine ERSİN

                                                                                                              Yön.Kur.Bşk   

Yorumlar

Yorumlar