İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mevlid Kandilinde Şehitlik ziyareti.

Son güncelleme tarihi

Mevlid Kandilinde Şehitlik ziyareti.

Kumartaşlı Geleneği Bozmadı, Her Kandil ve Bayramda Olduğu Gibi Bu Kandilde de Şehitliklere Karanfil Bıraktı

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Dernek Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı,her zaman olduğu gibi bu kandil dede Şehit mezarlarının üzerine ‘’ANNECİĞİM BABACIĞIM KANDİLİNİZİ KUTLAR ELLERİNİZDEN ÖPERİM ‘’yazılı karanfiller bıraktı ve Şehitlikte şehit aileleri ile buluşarak kandillerini kutları Anne babaların ellerinden öptü.


Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Dernek Şube Başkanı Malül Gazi  İsmail Kumartaşlı,Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı İkm.Alb.İsmet Gökhan Gülmez ile birlikte 16-10-2012 tarihinde Hakkaride Çatışma sonucu Şehit olan Tnk.Uzm.Çvş.Fevzi Algönül’ün Sinanpaşada ailesini ziyaret ederek kandillerini kutladı Kara Kuvvetleri Komutanı adına baba Kudret Algönül’e Şehadet Belgesini teslim etti.Ziyarete Sinanpaşa Kaymakamı Erhan GÜNAY ‘da katıldı.


Daha sonra 22-08- 1997 tarihinde Şırnak’ta Şehit olan J.Er Veysel Tekelinin Babası Hüseyin Tekeliyi ziyaret ederek kandilini kutladı.


Son olarak 16-12-2012 tarihinde Çorum Osmancık Askerlik Şubesinde görevli iken Arkadaşının vurması sonucu vefat eden P.Çvş. Hüseyin Ildız’ın Anıtkaya Beldesinde (Eğret) ikamet eden ailesini ziyaret etti.

 

ismail kumrataşlı kandilismail kumartaşlı

Yorumlar

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir