Metro Turizm İndirim Sınırlaması | Gazi TV

Metro Turizm İndirim Sınırlaması

Bu haber 26 Eylül 2013 - 13:07 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
Metro Turizm İndirim Sınırlaması

Metro Turizm daha önceden sitemize iletmiş olduğu mesajında Gazi kartı olan herkese %30 indirim yapıldığına ilişkin bilgiyi iletmişlerdi. Ancak sitemizle irtibata geçen bir Gazimiz şu an durumun böyle olmadığını iletti.

Sitemizle irtibata geçen Gazimiz Sn. Rıfat AÇIKAL Metro Turizm’in indirimli otobüs seyahati uygulamasından yararlanmak için başvurduklarında önceki senelerde olmayan bir uygulama ile karşılaştıklarını, bilet kesim sisteminde TC. Kimlik Numarası kayıtlı olmayan Gazilerin indirimden yararlandırılmayacağını ilettiklerini bildirdi. Gazimizle görüşmemizde bir derneğin kayıtlı üyelerinin Metro Turizme bildirildiği ve bunun dışındakilere indirim yapılmayacağına ilişkin uygulama olduğu bilgisine ulaştığını iletti.

 

Metro Turizm’e yapmakta olduğu indirim uygulamasına ilişkin teşekkür etmekle birlikte, indirim uygulamasında yararlandırılacak kişilerin belirli bir dernek üyeleri sınırlı tutulmaması ve bütün Şehit ailesi ve Gazileri kapsaması yönünde uygulama değişikliği yapmaları dileğimizdir.

 

 

Metro Turizmin İndirim Uygulamasına İlişkin Daha Önceden Sitemize İletmiş Oldukları Mesajlarını İçerir Haber Linkimiz Aşağıda Sunulmuştur;

 

http://www.gazihaber.com/haber/303/metro-turizmden-indirim-0.html

Yorumlar

Yorumlar