Manisa Asker Hastanesine Ziyaret | Gazi TV

SON DAKİKA

Manisa Asker Hastanesine Ziyaret

Bu haber 29 Şubat 2012 - 9:17 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Manisa Asker Hastanesine Ziyaret

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş Şehit Aileleri ve Gazileri ile birlikte Manisa Asker Hastanesi Başhekimi Tbp. Albay Mehmet Artan’ı makamında ziyaret etti.

 

Dernek Başkanı Ümit Taydaş ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, ‘‘Başhekimimiz Tbp. Albay Mehmet Artan Şehit Ailelerimizle ve Gazilerimizle yakından ilgilenen değerli bir insandır. Hastane kapısından girdiğini gördüğü Şehit Ailesinin ve Gazisinin yanına kadar giderek bizzat ilgilendiğini bilmekteyiz. Hastane personeline sürekli bizlerle ilgilenilmesi konusunda talimatlar verdiğinin yanında, istediğimiz zaman bireysel olarakta odasına girip kendisine her zaman için dertlerimizi aktarmak konusunda sıkıntı çekmediğimizi söylemek isterim. Belirttiğimiz olumlu yaklaşımlar üzerine mutlu olduğumuzu ifade ediyor, şahsına hazırlatmış olduğumuz plaketimizi ve teşekkür belgesini vermekten onur duyuyorum’’ dedi.

 

Manisa Asker Hastanesi Başhekimi Tbp. Albay Mehmet Artan ise, ‘‘Şehit Aileleri ve Gazileri ülkemiz için büyük fedakârlıklar sunmuştur. Bunu çok iyi bilmekteyim. Onun içinde hastanemizde rahatsızlıklarına istinaden tedavileri en üst seviyede yapılacaktır. Ne yaparsak yapalım kendilerine yönelik borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizi belirtmek isterim. Tarafıma sunulan plaket ve teşekkür belgesini en içten duygularımla kabul ediyorum’’ diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar