Kendini Şehit Aileleri ve Gazilere Adayan; "Erdoğan ERDOĞAN" | Gazi TV

Kendini Şehit Aileleri ve Gazilere Adayan; “Erdoğan ERDOĞAN”

Bu haber 22 Temmuz 2013 - 14:21 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Kendini Şehit Aileleri ve Gazilere Adayan; “Erdoğan ERDOĞAN”

sakaryasehitvegazileri.com, terorsehitleri.com, Gazifiratzorba.com internet sitesi kurucusu ve yöneticisi Sn. Erdoğan ERDOĞAN’ın sitemize iletmiş olduğu yazısını sizler için yayımlıyoruz.


Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner URAN’a Olağanüstü Genel Kurul çalışmaları yaramamış çok canını sıkmış olmalı ki küçük hesaplar peşinde koşarak bu camia içinden olmayan Şehit yakını yada Gazi olmayan ancak tüm Şehit aileleri ve Gazileri ve ailelerini Ailemiz olarak kabul ettiğimiz ve yedi senedir bu camiaya geceli gündüzlü Sadece Allah rızasını gözeterek faaliyetler yürüttüğümüzü ve gönüllülük esasına göre faaliyet yürüten ben ve arkadaşlarıma yönelik sözde makamını kullanarak bana Genel Başkanlık seçimlerinde Hamit Bey ve Hüdaverdi beyi desteklediğim için siyasi baskı oluşturmaya çalışmış ama eline yüzüne bulaştırmıştır.


 


 


 


       
         Sayın Genel Başkan ve yaptıkları iş ve işlemler o kadar iyi ki camia o kadar kendisine güveniyor ki daha göreve geleli bir yıl olmadan 2. başkanı istifa etmiş. Dernek şubelerini kapatmış, Gazileri derneklerden kovdurmuş, karşı çıkanlara tehdit mesajları atmış dava açmakla tehdit etmiş,  Gaziler ona dava açmış o Gazilere dava açmış, o kadar bu konulara hakim ki gecen sene Hakkâri Şemdinli’de sekiz askerimizin Şehit olduğu olaydan sonra kanarya sevenler derneğinin bile terörü kınama mesajı yayınladığı bir zamanda 40 ilde şubesi 17 ilçede temsilciliği olan genel başkan ancak dört gün sonra o da sadece şubelere terörü kınayan mesaj yollamış ulusal basına demeç verme cesaretini gösterememiş, 2008 Habur olaylarında yurt dışında olan 2011’de bir siyasi partiden aday adayı olan bana dahi argo kelimelerin bulunduğu ve halen sakladığım mesaj atan gecen sene Şehit ailelerine verilen 2. iş hakkında Şehit yetimlerin sesini duymayan sorunlarının çözümü için hiçbir girişimde bulunmayan ve olağan üstü genel kurul için 102 delegenin (sonradan 4 tanesi imzasını geri çekmesi ile 98 delegenin) imzasına rağmen secime gitmeyip imza verenleri tehdit eden, dernek başkanı Şehit babasına dahi akıl almaz ifadelerle fırça çeken  vb. bir sürü konu ve burada ifade edemeyeceğimiz davranışlar içinde olan bir genel başkan tüm iş ve işlemlerini bırakmış bitirmiş her şey yolunda tüm sorunlar çözülmüşte bu camiaya gönül vermiş kişilerle uğraşmaya başlamış ve küçük hesaplar yaparak beni 18.07.2013 tarihinde çalıştığım kurumdaki idari amirime Müdürüme şikâyet ederek, mesai saatlerinde internete girerek yorumlar yapıyor yeni oluşumu destekliyorum, haberler paylaşıyorum diye şikâyet etmiş.


          İdari amirimin müdürümün yeni atandığından faaliyetlerimi bilmemesi normal beni çağırarak konu hakkında bilgi istedi ve ben tüm ayrıntıları ve faaliyetlerimi ve bu çalışmalara 2007 yılında başladığımda kurumuma dilekçeyle başvurduğumu anlattıktan sonra bana hak vererek yaptığım iş ve işlemlerin gurur duyulacak çalışmalar olduğunu söyleyerek hatta bu çalışmalar bizler için artı avantaj olduğunu ve üst makama yazı ile bildirelim dedi.           Sayın Genel Başkan nasıl oluyor da bu duruma küçük hesaplar peşine düşebiliyorsunuz sizin tabirinizle ben Şehit ailesi değilim Gazi değilim bu korkunuz nedendir. Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizle Alakalı çalışmalar yapabilmek için illa şehit ailesi ve Gazimi olmak gerekmektedir. Şehit Ailesi ve Gazi olmayanlar bu faaliyetleri yapamazlarmı, şehidine, Gazisine sahip cıkamazmı, siz değil miydiniz ilgili şubenizin benim hakkımda fahri üyelik verelim teklifine Sakaryalı Şehitler kitabını bitirsin teklif edersiniz onaylarız diyen, siz değil miydiniz? 2010 yılında teklif ettiğimiz Mehmetçiğe 100 Karakola 100Bin  Moral Mektubu Projemizi kabul etmeyen…


      
            Sayın Genel Başkan şikâyet etmeye çalıştığınız ve siyasi baskı yapmaya çalıştığınız bu kişi ben aşağıda bakın altı senedir ne faaliyetler yapmışım. Bana yaptığım doğru işler nedeniyle aynı sizin yaptığınız gibi Gazi Fırat ZORBA’nın ev Projesi olayında projeyi fazla takip ve sorguladığımdan valilik bile çalıştığım kurumumun üst yönetimine siyasi baskı kurarak beni yıldırmaya sindirmeye çalışmıştır. Ama bu tür girişimler çok şükür kanunsuz bir iş ve işlemlerimiz olmadığından sonuçsuz kalmıştır ve bu tür girişimler sonuçsuz kalacaktır. Çünkü bizim bu işleri yaparken tek amacımız Allah rızasıdır. Bizler şimdiye kadar şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz ve bu tür konulardaki yürüttüğümüz çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz. Çünkü bu Vatan için, Bayrak için, Kur-an İçin, Kan ve can veren şehitlerimiz, Gazilerimiz ve Aileleri için ne yapsak azdır, düşüncesindeyiz.


              
          Bu işleri de yaparken doğruları söylemekten kim olursa olsun hangi makam olursa olsun çekinmedik çekinmeyeceğiz. O yüzden bu küçük hesaplaşmalar peşinde koşmayın, bulunduğunuz makamda Şehit aileleri ve Gaziler için daha fazla ne yapabilirim düşüncesinde olarak faaliyetlerinizi yürütün. Camiaya gönlünü yüreğini zamanını, gecesini gündüzünü vermiş günülü insanlarla uğraşmayı bırakın.

 

Aşağıdaki camiaya yaptığımız faaliyet ve çalışmaların bazılarından fikir sahibi olabilirsiniz neler yapmışız bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz.

 

 Erdoğan ERDOGAN
http://www.sakaryasehitveGazileri.com/ ve http://www.terorsehitleri.com  internet siteleri kurucusu sahibi ve yöneticisi  http://Gazifiratzorba.com/ internet sitesi kurucusu ve yöneticisi

 

Gazi Fırat ZORBA Ev Projesi Ayrıntıları: http://gazifiratzorba.com/index.php?page=haber&hbrid=68

Yerel ve Ulusal Basında Faaliyetlerimiz TIKLAYIN   
Faaliyetlerimiz videolar:  TIKLAYIN  
Yaptığımız Ziyaretler ve Faliyetlerin Fotoğrafları TIKLAYIN   
Faaliyetlerimiz Fotoğraf Albümleri TIKLAYIN      


Yorumlar

Yorumlar