Kalp Krizi Geçiren Şehit Babasına Başkandan Ziyaret | Gazi TV

SON DAKİKA

Kalp Krizi Geçiren Şehit Babasına Başkandan Ziyaret

Bu haber 11 Nisan 2012 - 22:26 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Kalp Krizi Geçiren Şehit Babasına Başkandan Ziyaret

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş ve yönetimi, kalp krizi geçirerek acilen Vatan Hastanesine kaldırılan Şehit Babası Sami Şentürk’ü hastanede ziyaret etti.

 

   Yapılan ziyarette konuşan Başkan Ümit Taydaş, ‘‘Değerli Şehit Babası Sami Şentürk’ün başına gelen üzüntü verici rahatsızlığı üzerine koşarak kendisini ziyaret etmek istedik. Dün geceden beri yoğun bakımda tutularak doktorlar tarafından sağlığına kavuşması için büyük mücadele verilmiştir. Canımız gibi sevdiğimiz Şehit Babamız Sami Amcaya moral vermeye çalıştık. İnşallah en kısa zamanda iyileşerek aramıza dönecektir. Biz ise gece gündüz emrindeyiz, ne zaman ararsa bizzat başkan olarak yanında olacağım. Kendisine acil şifa diliyor, en kısa zamanda iyileşmesini temenni ediyorum’’ dedi.

 

   Şehit Babası Sami Şentürk ise, ‘‘Sayın Başkanım, rahatsızlandığımı tüm Şehit Ailelerine ve Gazilerine haber vermişsiniz. Başta siz olmak üzere, sayenizde hepsi beni arayarak moral verdiler. Yaptığınız çalışmalar için canı gönülden size teşekkürlerimi sunarım’’ diye konuştu. 

Yorumlar

Yorumlar