İsyan etmemek elde değil | Gazi TV

SON DAKİKA

İsyan etmemek elde değil

Bu haber 06 Ağustos 2012 - 9:29 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

İsyan etmemek elde değil

Sitemiz köşe yazarı Sn. Rafet KELEŞ’in iletmiş olduğu yazısını sizler için yayımlıyoruz.

 

Öncelikle bugün yapılan hain saldırıyı nefretle kınıyor,şehitlerimize Allahtan rahmet,ailelerine başsağlığı,yaralanan arkadaslarımıza da acil şifalar diliyorum. 30 sene oldu bu bela basimiza sarilali ve on binlerce insan hayatini kaybetti,on binlercesi sakat kaldı,kimi oğluna doyamadı,kimi anne babasına,yitip gidenler hayatına doyamadı,sakat kalanlar ise hala hayata tutunmaya çalışıyor.
Artık bu olayların son bulması gerekiyor,bunun için meclis çatısı altındakiler bir arayami gelir,yeni anayasamı yapılır,toplumsal uzlaşmamı yaparsınız,her ne yapıyorsanız artık elinizi çabuk tutun. Sizlerin kısır siyasi kavgalarınız bizi ilgilendirmiyor. Zaten bir araya gelmediğiniz,birbirinizle aranızda bir çay,kahve icecek hatır bırakmadığınız için bu is uzadıkça uzuyor.


Ey yoneticiler ve yönetmeye talip olanlar ,lütfen 1-2-3 yada daha çok sene siyasi çıkarlarınızı unutun,ben daha iyi yaparım,yönetirim demeyi bırakın ve bu terör belasından ÜLKEYi kurtarın. Çünkü giden bizden,halktan gİdiyor,canımız gidiyor,evlatlarımız gidiyor,gelecegimiz, hayallerimiz gidiyor,ya sizin neyiniz gidiyor ? Geyik derisi kırmızı koltuklarınız ve maddi cikarlariniz haricinde gidecek neyiniz var .

Düşünün askere gidip hayatını kaybeden,sakat kalan genclere bile vermeniz gereken özlük hakları için bile devletin parası,bütçesi yok diyebilen,canlara,uzuvlara deger biçmeye çalışan yoneticilerden ne bekleyebiliriz ki? Herseyiniz mi para ? Eğer herseyiniz para ise çok değil sadece 1 sene saltanatlarinizdan fedakarlık yapsanız,canını,uzuvlarını veren insanların ihtiyaclarını fazlası ile karşılarsanız.

Yorumlar

Yorumlar