İstihdam Semineri Sona Erdi | Gazi TV

İstihdam Semineri Sona Erdi

Bu haber 07 Aralık 2013 - 22:36 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
İstihdam Semineri Sona Erdi

İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünce, Terörle Mücadele Kanunu kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edileceklerle ilgili mevzuat ve uygulamalar hakkında 02-06 Aralık 2013 tarihleri arasında Vali Yardımcıları ve 81 İl Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlerinin katıldığı seminer sona erdi.

Vali Yardımcıları ile İl Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlerinin katıldığı seminerde 3713 sayılı Kanun gereğince yapılan işe yerleştirme işlemleriyle ilgili mevzuat ve uygulamalarla ilgili genel bilgiler, Şehit ve gazi modülünün kullanımı, sosyal güvenlik mevzuatı, Devlet Personel Başkanlığının yapacağı iş ve işlemler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının şehit ve gazilerle ilgili iş ve işlemleri hakkında bilgiler verildi.


Eğitim; İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdür V. Muhterem İNCE, Devlet Personel Başkan Yardımcısı Enes POLAT, PGM Daire Başkanı İlhami AKTAŞ, İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Şahin ARSAL, DPB KİT ve Özelleştirme D.Bşk. Fatma YİĞİTER KARA, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanı Hüseyin DEMİRBAŞ, PGM Şube Müdürü Altan YILMAZ, SGK Kamu Personeli Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Güngör ERKOÇOĞLU, SGK Primsiz Aylıklar Daire Başkanlığı Sosyal Güvenlik Uzmanı Musa ŞAHİN, Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Şube Müdürü Mustafa AKSU ve BİDB Çözümleyici Uras KARA tarafından verildi.

Yorumlar

Yorumlar