İş hakkı sorunu çözülecek | Gazi TV

İş hakkı sorunu çözülecek

Bu haber 30 Mart 2013 - 11:50 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
İş hakkı sorunu çözülecek

İş hakkına ilişkin sorunların yasa ya da yönetmelik değişikliği ile çözümleneceğine dair duyumlar almaktayız. Bunun yanında Gazihaber.com olarak başlatmış olduğumuz kampanya da meyvelerini vermeye devam ediyor. Kampanyamıza katılan bir Şehit kardeşimizin ilettiği bilgiye göre Cumhurbaşkanlığından yetkililer aramış ve bir yasal çalışma ile sorunun çözümleneceğini iletmişler. Şehit kardeşi Sn. Kudret Dağdelen’in mesajını sizler için yayımlıyoruz.

“Merhaba Hamit Bey,daha önce gazi haberde şehit çocuklarının feragat hakkına ilişkin başlattığınız destek kampanyasında ben de birkaç yere mail atmıştım,buna istinaden dün cumhurbaşkanlığı şehit yakınları biriminden aradığını söyleyen bir bayanla görüştüm,cumhurbaşkanlığımıza isteğiniz nedir diye sordu,ben şehit kardeşiyim şahsi bir sorunum olmadığını şehit çocuğu olupta ikinci iş hakkından yararlanamayanlar olduğunu,yasal hak sahibi feragat etmek istediği halde mümkün olmadığını,yasanın sorunlarıda içerdiğini buna istinaden gerekli birimlerin farkına varması için mail attığımı belirttim, gayet içten ve samimiydi, bir çok şey söyledim bu kadar yazıyorum size, bana bunun yasal bi çalışmayla çözüleceğini gerekli birimlere talebinizi ileticem dedi, sizlerle paylaşmak istedim, dün bu görüşmeyi yaptım bugün de iş başı yaptım. İnşallah herkesin yüzü güler inşallah herkes isteğine kavuşur.”

 

 

 

Değerli Şehit kardeşine katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler. Umarız bu düzenleme yakın zamanda yapılır ve Şehit yetimleri daha fazla mağdur edilmezler. Siz de sorunun çözümlenmesine ve Şehit yetimlerinin yüzlerinin gülmesine vesile olmak istiyorsanız kampanyamıza katılın. Kampanyaya ilişkin detayları aşağıdaki linkte yer alan haberimizden görebilirsiniz.

 


Yorumlar

Yorumlar