Harp ve Ordu Vazife Şehitleri Yakınları ile Harp ve Vazife M

Harp ve Ordu Vazife Şehitleri Yakınları ile Harp ve Vazife M

Sitemiz köşe yazarlarından Sn. Rafet KELEŞ’in köşe yazısını sizler için yayımlıyoruz.

 

Harp ve Ordu Vazife Şehitleri ve Malulleri…
 
Yıllardır hep bir arayış içinde ve unutulmuşluğun üzüntüsü ile yaşadık. Bizler yıllardır sahipsizliğin ve zor bir hayatın içinde bulunduk. Sayın Başbakanımızın açıklamalarından sonra hepimizin hayata bakış açısı değişti,umutlandık ve yıllardır yaşadığımız sorunların bir daha yaşanmaması için bir çalışma başlatıldı.
 
Bu gelinen noktada atılan adımlar son derece memnuniyet verici şimdi bizlerin üzerine düşen bir görev daha var. Bu görev,bizlerin sesini duyarak,yıllardır yaşadığımız mağduriyetlere son vermek için çalışma başlatan Aile Bakanlığı ve Şehit Gazi Daire Başkanlığımıza teşekkür etmemiz gerekiyor.
 
Tüm Görev Şehit Aileleri ve Ordu Vazife Malullerinden,içinde samimi duygu ve düşüncelerinizide barındıran birer TEŞEKKÜR mektubu yazarak,Aile Bakanlığı ve Şehit Gazi Daire Başkanlığımıza göndermelerini rica ediyoruz.
Nasılki mevcut hakların çıkması için dilekçeler gönderdiysek şimdide bu hakları düzenleyenlere teşekkür etmek,minnet duygularımızı ve Şükranlarımızı sunmak hepimizin boynunun borcudur.
 
Bizlerin sıkıntılarını gidermek için elini taşına altına sokan insanlara birkaç satır yazmak için 10-15 dakika ayırmak çokta zor olmasa gerek.
 
Tüm Harp ve Ordu Vazife Şehit ve Malüllerinin bu çağrıya duyarsız kalmayacağına eminim.
 
Saygılarımla…
 

Yorumlar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir