Haberler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Haberler Hakkında Önemli Bilgilendirme

11/01/2014 0 Yazar: Gaziler Net
Haberler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Sitemizde Şehit Aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malulleri ile ilgili sorunların dile getirilebilmesi ve kamuoyunda farkındalık yaratmak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ancak kimi zaman bizim sorunlarımızı neden daha az dile getiriyorsun şeklinde mesaj gönderen sitemiz takipçilerine yönelik açıklama yapmak istiyoruz.

Bir sitemiz takipçisi bizimle irtibata geçilerek; “BİR TANE MALÜL SAYILMAYAN GAZİLERLE İLGİLİ HABER PAYLAŞIN ALLAH RIZASI İÇİN” şeklinde mesaj göndermiş. Bir arkadaşımız da; “Neden % 25 zamdan rütbeli ordu vazife malullerine değinmiyorsunuz.” diyebiliyor. 

 

Sitemizin açıldığı günden bu yana hiç bir ayrım gözetmeksizin camiamızın her ferdinin sorunlarını dile getirdik, dile getirmeye de devam edeceğiz. Paylaştığımız çoğu haberi sitemizle irtibata geçilerek gönderilen haberlerden derleyerek yayımlıyoruz. Taktir edersiniz ki, şu an Gazihaber.com’da iki editör faaliyet göstermekte olup, camiamızın kollektif desteğiyle sitemiz yayın hayatına devam etmektedir. 

 

Bir tek haber metni ya da yazı göndermeden, neden daha fazla haber yapmıyorsunuz diyeyakınan arkadaşların ellerini taşın altına koymalarını ve hazırlardıkları yazı ve metinleri sitemize göndermelerini rica ediyoruz.

 

Bunun yanında rütbeli ordu vazife malullerine % 25 zammın gelmeyeceğini, memur olmaları durumunda aylıklarının kesileceğini, SGDP muafiyetinden yararlanamadıklarını bazı rütbeli ordu vazife malullerinin “olur mu öyle şey yanlış yorumluyorsunuz” demelerine rağmen daha en başından beri dile getiriyoruz ve dile getirmeye de devam edeceğiz.

 

Sitemizde herkes doğal olarak kendi sorununa ağırlık verilmesini istiyor ancak biz böyle bir ayrım yapamayız. Herkesin sorununu eşit olarak dile getirmekteyiz.

 

Bunun yanında en son bugün malul sayılmayan Gaziler için verilen bir iş ilanını haber yaptık. Tamamen hiçbir karşılık gözetmeksizin Allah rızası için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı yürütmemize rağmen, hiçbir şey yapmayıp, hep bizden bir şeyler bekleyen arkadaşlara söylemek isterim ki; Siz yokken bu site yayın yapıyordu, biz vardık, yine varız ve olmaya da devam edeceğiz. Haksız eleştirilere rağmen mağdur kardeşlerimizin sorunlarını dile getirmeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

 

Bugün yine Malul Sayılmayan Gaziler ile Rütbeli Ordu Vazife Malulleri ile ilgili onların sorunlarını çözümlemek adına haber kaleme alacağız. Ancak “bir elin nesi var, iki elin sesi var” demiş atalarımız. El birliği ile sorunları çözebiliriz.

 

Haydi bugün şeytanın belini kırın ve siz de haksız eleştirileri bir kenara bırakarak elinizi taşın altına koyun ve bize haber olmasını istediğiniz yazıları gönderin. Unutmayın bizler başımızı değil, bedenimizi taşın altına koyduk. Saygılarımla.

 

                                                                             Hamit YILDIZ

                                                                             Gazi J. Yzb.

                                                                             Gazihaber.com

 


İRTİBAT: hamityildizim@gmail.com

Yorumlar

Yorumlar