Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ziyareti | Gazi TV

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ziyareti

Bu haber 12 Kasım 2013 - 15:35 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ziyareti

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret.

Bitlis Şehit Aileler Derneği Başkanı Seyfettin APAK ve Başkan Yardımcısı Önder AKKAYA Gençlik  ve Spor İl Müdürü Muzaffer GÜVEN’i makamında ziyaret ederek. Dernek Başkanı Seyfettin APAK, Dernek bünyesinde oluşturdukları spor dalları hakkında Sayın İl Müdürü Muzaffer beye bilgi verdi.  Dernek halı saha takımının tamamının Şehit ve Gazi çocuğundan oluştuğunu  ve son 1 senedir. Kamu Kurum ve Kuruluşları ile halı saha maçları yaptıkları ve gayet başarılı oldukları gençlerin yer yer sıkıntılar yaşamalarına rağmen spora gönül verdiklerini dernek olarak bu desteklerini daima spor faaliyeti yapan tüm Şehit ve Gazi çocuklarına vereceklerini gençlerin dernek veya kendi imkanları ile bazı şeyleri başara bileceklerini görmeleri mutluluk verici olduğunu. Diğer spor dallarında derneğin aktif il bazında yada Türkiye basındaki yarışmalara hazırlık çalışmaları içerisinde olduklarını fakat bazen sıkıntılar yaşadıkları gençlere çalışmaları esnasında  fiziki şartların oluşturulması için maddi sıkıntı yaşadıkları. Bir yıldır tek bir forma ile çalışmalarını yaptıklarını çalışmaların daha sağlıklı olması açısından gençleri sıkıntıların giderilmesi gerektiğini Bitlis Şehit Aileleri Derneğinin bölgede ve Türkiye’de  spor alanında  diğer illerde yaşayan Şehit ve Gazi çocuklarına  örnek olacağı kanaati içerisinde olduğunu ve kaliteli gençlerin yetişmesine destek olunacağını dile getirdi.


         Sayın Spor İl Müdürü Muzaffer GÜVEN’in Derneğinin faaliyetleri ile ilgi sürekli haberdar olduklarını zaman zaman dernek ile beraber programlar yaptıklarını örneğin bu yıl Muş Malazgirt zaferi programına 45 Şehit ve Gazi yakınımızı gönderdik. Derneğimizin faal olarak çalışması bizleri de memnun etmektedir. Spor alanı dışında bir derneğin aktif olarak spor dallarına ilgi göstermesi ve bu yönde çalışmalar yapması  diğer derneklerimize örnek olacağına inanıyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz bizlerde her zaman bu çalışmalara imkanlar doğrultusunda destek olmaya çalışacağız. Dedi.


           Spor İl Müdürü Muzaffer GÜVEN Dernekte spor faaliyetlerine  katılan Şehit ve Gazi çocuklarına Gençlik Spor İl Müdürlüğünün bastırdığı Tişört ve Şort hediye etti.

 

Yorumlar

Yorumlar