Gaziye Bu Yapılır mı! | Gazi TV

Gaziye Bu Yapılır mı!

Bu haber 27 Mart 2013 - 21:48 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Gaziye Bu Yapılır mı!

İstanbul’da bir belediye otobüsü şoförü Gazimiz Sn. Faruk BAŞTÜRK’ü otobüsten indirdi. Otobüs şoförü Gazimize serbest seyahat kartının geçerli olmadığını iletmiş.

   Gazimiz kendisine bu davranışta bulunulan şoförün yönetimindeki otobüsün fotoğrafını da gönderdi. Umarız yetkililer bu hususta gerekli işlemi yaparlar ve buna benzer durumların tekrar oluşmasını önleyici çözüm üretirler.


 

    6353 sayılı yasa ile serbest seyahat kartlarının kullanımına ilişkin sorunları çözümlemek üzere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına yetki verilmiş olmasına rağmen halen yönetmeliğin neden çıkmadığını anlamak mümkün değildir. Bu sorunların devam etmesinden rahatsız olmuyor musunuz?!

 

    Bu mağduriyetin kısa zamanda giderilmesi ve yönetmeliğin çıkarılması için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sn. Fatma ŞAHİN’e taleplerini iletmek isteyen arkadaşlar için iletişim bilgisi aşağıda sunulmuştur. Umarız yönetmelik kısa zamanda çıkar ve sorunları çözümler.

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sn. Fatma ŞAHİN’e mail göndermeniz halinde mutlaka gönderiniz dikkate alınacaktır. Mailler dikkatle incelenerek yanıt verilmektedir. 

fsahintbmm@gmail.com

fsahin@fatmasahin.net

 Sn. Fatma ŞAHİN’in Twitter ve facebook hesabından da sorunları iletebilirsiniz; 

Twitter http://twitter.com/fatmasahingm

Facebook http://facebook.com/FatmaSahinPage

 

   

Yorumlar

Yorumlar