Gazimize Geçmiş Olsun Mesajı | Gazi TV

Gazimize Geçmiş Olsun Mesajı

Bu haber 12 Aralık 2013 - 18:35 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
Gazimize Geçmiş Olsun Mesajı

Sehitgazihaber.com genel yayın yönetmeni değerli Gazimiz Sn. İbrahim LALE’nin geçtiğimiz haftalarda maalesef çocukları ilaç zehirlenmesi nedeni ile günlerce hastanede yatmıştı. Değerli Gazimizin çocukları çok şükür ki, sağlıklarına kavuştular. Tam her şey yoluna giriyor dediğimizde maalesef Gazimiz hastalandığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Gazimiz Sn. İbrahim LALE’nin ilaç zehirlenmesi sonucu günlerce hastanede yatan çocukları eski sağlıklarına kavuştular. Her şey yoluna giriyor dediğimiz bir anda maalesef Gazimizin artan bel ağrıları nedeni ile hastaneye gitmesi sonucunda, bel fıtığı teşhisi konulduğu ve doktorun ameliyat önerdiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

 

Gazimiz bu sorunlar dolayısı ile tek başına yürütmekte olduğu Sehitgazihaber.com sitesiyle bugünlerde ilgilenememiş olmanın derin üzüntüsünü yaşamaktadır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını, camiamıza hep birlikte bilgi paylaşımlarımıza devam edeceğimiz günleri görebilmeyi gönülden diliyoruz. Saygılarımızla.


Geçmiş Olsun Dilekleriniz İçin;

Gazi İbrahim LALE

Tel.: 0 532 165 07 17


Yorumlar

Yorumlar