Gazilerin Protez Sorunu, Arkak Sokaklar Dizisine Konu Oldu | Gazi TV

Gazilerin Protez Sorunu, Arkak Sokaklar Dizisine Konu Oldu

Bu haber 18 Mayıs 2013 - 15:14 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
Gazilerin Protez Sorunu, Arkak Sokaklar Dizisine Konu Oldu

Sn. Erdoğan ERDOĞAN tarafından iletilen mesajı sizler için yayımlıyoruz.

 

www.terorsehitleri.com sitesi yöneticisi Sn. Erdoğan Erdoğan tarafından iletilen bilgiye göre Kanal D arka sokaklar dizisinin en son yayımlanan bölümünde Gazilerin protez bacak sorunu gündeme getirildi.

Kanald’de yayınlanan Arka Sokaklar Dizisinde Dün Akşam 287. bölümünde Terörle Mücadelede ayaklarını kaybeden Gazilerimizin kullandıkları protez bacaklara SSK tarafından el konulmaya çalışılmasını konu edinildi. Burada anlatılanlar tamamıyla gerçektir maalesef… 

Özel harekâtçının dramı.

Murat ve Zeynep, eski bir özel hareket polisi olan ve bir çatışmada bacağını kaybeden Selvi adlı arkadaşlarının dramına şahit oluyor. Eski TEM ekiplerinden, özel harekatçı Selvi, geçmişte bir canlı bomba eyleminde bacağını kaybetmiştir. Hastane tarafından kendisine protez bacak verilir. Ancak sonrasında hastane Selvi”ye bacağı geri vermesiyle ilgili dava açar. Dava açma sebebi ise, terörle mücadele kanununa uygun şekilde çatışmaya girmemesi, olay esnasında etrafta gerekli tertibatı alamaması ve bomba imha ekibi çağırmamasıdır.

Selvi”nin rahmetli eşi de kendisi gibi polistir. Murat ve Zeynep ile arkadaşlardır. Selvi”nin bacağını kaybettiği operasyonda hep beraber çatışmaya girmişlerdir. İcra memurları Selvi”nin çalıştığı kargo şirketine bacağı almaya gelirler. Selvi delirir, arabasına atladığı gibi soluğu hastane müdürünün karşısında alır. Kargo şirketine Selvi”yi ziyarete gelen Murat ve Zeynep de olayı duyunca fırlayıp hastaneye Selvi”nin peşine giderler.

Kaynak: Kanald

NOT: Bu duyarlılıklarından Ötürü yapımcı şirkete senaristlere ve yayıncı kuruluşa teşekkür ederiz. Siz de mesaj atıp telefon acabilirsiniz: 

Kanal D izleyiciyi temsilcisi hattı için, 

0212 478 00 88’i arayabilir, veya 

izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr’ye mail atabilirsiniz. 

Telefon: 

Kanal D ile ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi 0 (212) 478 00 88 Alo D Hattı’na yöneltebilirsiniz…

Görüş ve önerileriniz için: 

bizeyazin@kanald.com.tr

Yorumlar

Yorumlar