Gaziantep Derneği Nizip'i Ziyaret Etti | Gazi TV

SON DAKİKA

Gaziantep Derneği Nizip’i Ziyaret Etti

Bu haber 15 Şubat 2012 - 23:02 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Gaziantep Derneği Nizip’i Ziyaret Etti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesi Başkanı Sb. Abdulkadir AKDOĞAN ve beraberindeki heyet Nizip’i ziyaret ettiler.

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı Abdulkadir AKDOĞAN 2. Başkan İzzet ALPMAN Yön. Krl. Üyesi M. Salih ASLAN Dernek Nizip Sorumlusu Ahmet ASLAN ve beraberindeki Nizip bölgesinde ikamet eden Gazilerle Birlikte Nizip İlçe Garnizon Komutanı Cem ÇERKEZOĞLU nu Ziyaret ederek Dernek Hakkında ve Nizip ilçesinde ikamet eden Şehit ve Gaziler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Çok sıcak geçen sohbetten Başkan Abdulkadir AKDOĞAN ziyadesiyle memnun olduklarını belirterek Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin amacının Türkiye Genelinde Şehit ve Gazilerin Tek çatı altında toplanarak öncelikle güçlü bir yapıya kavuşacaklarını belirtti. Bununda Şehit ve Gaziler için Gerekli Düzenlemelerin Takibinde ve de etkili bir sivil toplum örgütü olması noktasında; Büyük Devlet Olma yolunda Gereklilik olduğunu belirtti. Artık Toplumda Gazilerin ve Şehitlerin Anayasanın 61. Ve 10. Maddesinin Gereğini alt kanunlarla Yeteri kadar altı doldurularak Şehit ve Gazilerin problemlerinin çözülmesinin bir istek değil gereklilik olarak algılanmasının zamanı çoktan gelmiştir dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Yapmakta olduğu ve bitmek üzere olan Taslakta da bir takım sıkıntıların olduğu görülmektedir. Umarım Yasalaşmadan bu sıkıntılar tamamen ortadan kaldırılarak yasalaşır ve Şehitler ve Gaziler Toplum içerisinde kendilerine yakışır bir Hayat sürecine dahil olurlar dedi. Şehit ve Gazilerin siyasetin içine çekilmeye çalışıldığını da belirten Başkan Abdulkadir AKDOĞAN Bunun büyük bir hata olduğunu vurguladı. Şehit ve Gazi Devletin Şehidi ve Gazisidir bunun böyle bilinmesi ve böyle kalması Devletin menfaatinedir. Devletin bölünmesine Taraf olmayan Birlik ve Beraberliğimize Kin ve Nefret duymayan, Bölücülük Yapmayan bütün siyasi Partiler bu ülkenin dolayısı ile bizim partilerimizdir diye sözlerini noktaladı.

 

————————————————————————————————————————————————-

 YORUM YAZMA KURALLARI

Sitemiz tartışma ve eleştiri platformu değildir. Burada Şehit Yakını, Gazi ve Vazife Malulleri için güncel haberler ile bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu anlamda seviyeli olmayan yorumlara kesinlikle onay verilmeyecektir. Genel yorum kurallarımız;

 

1-  Haberlerimiz içersinde geçen kişi veya kurumlara argo kelimeler, kişisel veya kurumsal hakları ihlal eden yazılar, karalama maksatlı yorumlar,  aslı kanıtlanmamış beyanatlar yayınlanmaz.

2- Yapılan yorum haberle alakalı değilse yayınlanmaz.

3- Yorumlarınızda İmla Kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4- Spam yorum yapılması (aynı veya benzer yorumu tekrar tekrar gönderilmesi) durumunda benzer yorumlara onay verilmez.

5- Yorumlarda tartışma yaratmaya dönük, başkasının haklarının fazla olduğundan bahisle kendi haklarını aramaya yönelik ifadeler onaylanmayacaktır.

6- Tamamı büyük harfle yazılan yazılar ile efendi! Aslanım! gibi argo ifadeler ve karşı tarafı rencide edici söylemlerin yer aldığı yorumlar onaylanmayacaktır.

7- Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

    Gazihaber.com sitesinde yorum yaparak neleri kabul ediyorum?

… ip adresimin kaydedileceğini

… adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını

… yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu

… yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini

bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.

 

gazihaber.com

Yorumlar

Yorumlar