Gazi ve Şehit Çocukları Doyasıya Eğlendi | Gazi TV

Gazi ve Şehit Çocukları Doyasıya Eğlendi

Bu haber 17 Haziran 2013 - 23:50 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Gazi ve Şehit Çocukları Doyasıya Eğlendi

Rönesans Holding’in Samsun’da hayata geçirdiği Piazza Alışverişin Merkezinin 16.06.2013 Pazar günü çok çok önemli konuklarlı vardı. Samsun’umuzun gurur ve gözbebeği olan şehit çocukları ile gazi çocukları babalar günü etkinliğinde Piazza AVM’yi ziyaret etti.

Piazza AVM’de gönüllerince eğlenen gazi ve şehit çocukları paten kaydı, bowling oynadı, playland oyun merkezindeki oyuncaklara bindi ve yemek yedi.


Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkan Vekili Necati YILMAZ böyle bir etkinliği düzenleyen Rönesans Yönetim Kurulu adına Alışveriş Merkezi Müdürü Necati Ufuk TOYDEMİR’e şehit ve gazi çocukları adına teşekkür ederek bu etkinlik çocuklarımıza çok güzel bir karne hediyesi oldu. Bizler vurulunca değil unutulunca ölürüz diyerek Samsun’lu şehit ve gazi çocuklarını ağırlamaları nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sayın TOYDEMİR ise burada olmalarını şehit ve gazilere borçlu olduklarını dile getirerek her daim yanımızda olacağını, böyle etkinliklerin devam edeceğini, şehit ve gaziler için ne yapılsa az olduğunu söyledi.


Bu etkinlikteki mutluluk gazi ve şehit çocuklarının gözlerinden okunurken,  günün sonunda şehit ve gazi çocuklarına dünya klasiklerinden kitaplar hediye edildi.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar