Gazi Üstün Er Midiliç'i Destekleyenler | Gazi TV

Gazi Üstün Er Midiliç’i Destekleyenler

Bu haber 05 Ocak 2013 - 10:11 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.
Gazi Üstün Er Midiliç’i Destekleyenler

Sehitgazihaber.com internet sitesinin haberine göre, “Ankara Şube Başkanlığı seçimi 05.01.2013 Tarihinde Yapılacak olup Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şube Başkanı Adayı Gazi Üstün Er Midiliç’i Destekleyenler Mesajınızı ve adınızı soyadınızı,gönderin yayınlayalım.” Destek mesajı vermek isteyen kardeşlerimizin Sehitgazihaber.com’a iletişim bölümünden mesajlarını iletebilirler. Aşağıdaki bağlantı linkinden de iletişim paneline ulaşabilirsiniz.

 

Mesajlarınızı Göndermek İçin TIKLAYIN

 

 

 

Murat SAN: Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şubesi Başkan Adaylığını Açıklayan Gazi Üstün Er MİDİLİÇ, bey tüm kesimlerin destek vermesini ve kendisini canı gönülden desteklenmesi gerekmektedir. Yarın yapılacak olan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şubesi seçiminde tüm Gazi ve Ordu Vazife Malulü arkadaşların Sayın Gazi Üstün Er MİDİLİÇ beye destek vermesi son derece önemlidir. Yıllardır tüm camiamızın sorunları hep görmezden gelinmiş temsil noktasında sıkıntılara neden olunmuştur. Artık yeni bir kan değişiminin öncüsü olacak ve önümüzdeki günlerde gelişecek olan (/büyük oluşumun) önü açılacaktır. Artık geri dönüşü olmayan bu yol hepimiz için aydınlık ve güzel günlerin başlangıcı olacaktır. Birlik ve beraberliğimizin pekişeceği tüm sorunların ortak ele alınarak çözüme kavuşacağı yeni bir dönemin yaklaştığının her kesimin farkına varması gerekmektedir.

 ARTIK UYANMA ZAMANI Saygılarımla 

 


Gazi İbrahim LALE: Yarın yapılacak olan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şubesi seçiminde tüm Gazi ve Ordu Vazife Malulü arkadaşların Sayın Gazi Üstün Er MİDİLİÇ beye destek vermeleri ve camiamızın tüm sorunlarının çözümü için canla başla mücadele verecektir. Kendisine çıkmış olduğu bu kutsal yolda başarılar dilerim her zaman doğru olanın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz …

 


 


Savaş YÜCEL: Yarınki seçim, bu camianın miladı olacaktır. Şayet karanlığı seçip, mevcut karanlık içinde devam etmek isteyenler, eski düzene ve yerinde saymata devam edecektir. Değişim ve yenibir başlangıç diyenler, yeter çık artık hayatımızdan yeni haklar alalım diyenler, bazı şahsiyetler ve ekiplerinden bu camia temizlensin diyenler, tabi ki ÜSTÜN ER diyerek değişime kucak açacaktır. Bu güne kadar yapılmayanlar, yaptırılmayanlar, hep banacılıklar son bulsun, artık aydınlık zamanı diyenler ÜSTÜN ER deyip ya aydınlığa bir mum yakarlar ya da ebediyete kadar susarlar. Bu seçim zat-ı muhterem ve ekipleri için kader seçimi olduğundan insanlar doğruyu görecek ve zatı muhteremi elinin tersiyle itecektir. Benim anlamadığım nokta; birkaç hafta önce, her türlü küfür edebiyatı içinde olanlar ne çıkarlarla saf değiştiriyor. Allah bu camia üzerinden rant sağlama peşinde olanlara ve tüm uzantılarına fırsat vermesin. BU ARADA BEN BURAYA YAZDIM AMA HERKES YAZMAYABİLİR. BURADA DEŞİFRE OLMAK BASKIYA SEBEP OLUR. BURADA İZMİNİ YAZMAYIP DESTEK VERECEK ONLARCA KİŞİYE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…


Hamit YILDIZ: Seçimde Ben de Gazi Üstün Er Midiliç’i Destekliyorum
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şube Başkanlığı seçimleri 05.01.2013 tarihinde (yarın) yapılacaktır. Her ne kadar delege olmasam ve oy kullanamasam da bu seçimde geçtiğimiz günlerde Şube Başkanlığına adaylığını açıklayan değerli Gazimiz Sn. Üstün Er MİDİLİÇ’i destekliyor, manevi olarak yanında olduğumu belirtmek istiyorum. Çok güzel hizmetlere kapı aralayacak önemli bir seçim olduğunu da ayrıca belirtmek isterim. Görüşmelerimizde çalışma azim ve şevkini bizzat müşahede ettiğim bu kardeşimin önünü açacağınıza gönülden inanıyorum. Bu seçimde Allah Gazimizin yar ve yardımcısı olsun.
 Saygılarımla. 

Erdoğan ERDOGAN Sakarya: Gazimizi Tanımıyorum ancak secim konusması videosunu izledim Ankara’daki şehit ailleri ve Gazilere Faydalı olacagı inancındayım www.terorsehitleri.comhttp://www.sakaryasehitvegazileri.com/ siteleri sahibi ve  http://gazifiratzorba.com/ İNTERNET sitesi yöneticisi olarak gönülden destekliyorum.

Gazi Aşkın Polat: Bu seçimde tabiki Gazimizi destekliyoruz .Yeni bir başlangıç için ,ÜSTÜN hizmetler için ,Haksızlığa baskı ve zorbalığa karşı ÜSTÜN lük kurmak için engellerin üstesinden gelmek için Gazi Er MİDİLİÇ in yanındayız.


 


Mehmet Ali: Ben de, camia içindeki çok çile çekmiş ve er olarak hor görülmüş gazilerden biri olarak, ÜSTÜN ER MİDİLİÇ arkadaşımız destekliyorum. Ve tüm yorumlara katılıyorum, bu bir birlik beraberlik sınavı olacak. Mevcut yönetimin kalması veya gitmesi yolunda büyük bir adım olacak bu. Umarım camiamızın yararını düşüne kardeşlerimiz doğru yolugörüp üstün er kardeşimi destekler. Selam ve sevgilerimle.


 


Nazlı TAYLAN: Üstün arkadaşımızın, adı gibi güzel ve üstün hizmetler içinde olacağından Şehit aileleri, eşleri ve çocukları adına ümitliyiz. Mevcut yönetim ve şubelerine kalırsak elimizdeki haklardan olmamız an meselesi. Bizleri derneklerden uzaklaştıran ve üye olmamız yolunda engeller çıkarıp, antipati uyandıran insanlara dernekçilik nasıl yapılır, umarım fazlasıyla gösterirsiniz. Arkadaşımızı canı gönülden destekliyoruz, sevgilerimizle.


 


Mehmet SAYDIN: GAZİ ÜSTÜN MİDİLİÇ BEY’E BAŞARILAR DİLERİM.CAMİAMIZ İÇİN HAYIRLI OLUR TÜM SAMİMİYETİMLE DESTEKLİYORUM.


 


Gerçek Hasan: Ben gerçek hasan ordu vazife malullüyüm tüm kalbimle yarın sayın midiliç beyi destekliyorum her zaman senin yanındayız. tüm arkadaşlarımında desteklemesini istiyorum.


 


İdris YILMAZ: Ben ordu vazife malülü idris yılmaz ankara çubukta oturuyorum üstün beyi tanımasamda yarın onu desteklemeye gelecegim çünkü ben bu dernege üyü olalı 13 sene oldu ordu vazife malülleri hakkında hiçbir iyileştirme görmedim.bizlerin haklarını savunacagınızı ümit ediyorum.en önemli hakkımız ev kredisidir .bunun verilmesini istiyoruz .15 senedir kirada oturuyorum.iş hakkından felan vaz geçtik.bize ev versinler.bu halimle kaynakçılık yapıyorum.işim agır ama başımızı sokacak bir evimiz olsun artık .saygılarımla bu düzeni degiştireceginize inandıgım için yarın sizi desteklemeye gelecegim çubuktan idris yılmaz.


 


 


Tayfun Mete: Sayın Gazi Üstün Er Midiliçi destekliyorum allah yolunuzu açık etsin.


Kaynak: http://www.sehitgazihaber.com/haber/1209/gazi-ustun-er-midilici-destekleyenler.html

Yorumlar

Yorumlar