Gazi Adnan KAYA'dan Şehit Babasına Ziyaret | Gazi TV

Gazi Adnan KAYA’dan Şehit Babasına Ziyaret

Bu haber 20 Aralık 2013 - 9:16 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
Gazi Adnan KAYA’dan Şehit Babasına Ziyaret

Manisalı Gazimiz Sn. Adnan KAYA, Şehit Babası Sn. İsa SERDAR’ı ziyaret etti. Gazimizin sitemize ilettiği mesajını sizler için yayımlıyoruz.

   GAZİ ADNAN KAYA’NIN MESAJI:

 

   Manisanın Soma İlçesinde şehit babasının unutulduğu yalnız bırakıldığı anlar ve sonrada manisa soma muharip gaziler derneği soma şube başkanının başkan Nazım abinin fedakarlıkla ilgilendiği şehit babamıza elinden geldiği kadar yardımlarını esirgememiş bundan 9 ay önce kısmı bir felç gecirmiş, Ankara Bilkent tsk rehabilitasyon bakım merkezinde tedavi uygulanıp sonra evine gönderilen şehit serhat serdar ın şehit babası isa serdar evinde yalnızlıkları yaşıyor…

 

   Ne manisa Türkiye Harp Malülü Gaziler Derneğinden arayan soran olmayışı askeri birliklerden  soran olamayışı bizleri derinden üzmüştür. Bizlere şehitlerin  emaneti olan bu kutsal insanları böle yalnızlıklara bırakanlar utansınlar evinde  yatağa mahkum olan şehit babası isa serdar gözleri kapıda gelen gidenimiz olucakmı diye  kapıya bakıyor bizler de şahsen ben gazi adnan kaya  şehit babamız Doğan Yıldız İle birlikte  evini ziyaret ettik. Hem şehit annesi hem şehit babası mutluluktan gözleri doldu.  Belki de bu haberi yayınladığımız halde belki harekete gecen olucaktır belki de umarım şehit babamız evinde  komutanlar  dernekten ilgili kişiler ziyarete gelicek kişiler bekliyor.

 

   Bizler şehit babasını unutuyorsak bakamıyorsak yuh olsun bizlere öbür dünyada şehitlerimize ne hesap vericez emanet ettikleri anne babalarını  unutuyorsa yetkililer yazıklar olsun fazla bişey istemiyorlar bu kapı çalaınsın bir telefon arasın gecmiş olsun bekliyorlar ne yazıkki arayan soran yok bunun hesabını kim verecek şimdilik şehit babamızın telefonu yazarak arayan olursa işte numarası budur arayın gecmiş olsun diyip moral verelim şehit babamıza acil şifalar diler dualarımız bir an önce ayağa kalkmasıdır saygılarımla.

 

   Gazi Adnan Kaya – Manisa (www.gazi45radyosu.com )

 

   Şehit babası İsa Serdar irtibat telefonu; 0 535 281 33 08

Yorumlar

Yorumlar