Erzurum Şubesi Ertaş'ı Ağırladı | Gazi TV

SON DAKİKA

Erzurum Şubesi Ertaş’ı Ağırladı

Bu haber 06 Mayıs 2012 - 20:10 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Erzurum Şubesi Ertaş’ı Ağırladı

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanlığına aday olan Emekli Personel Kıdemli Albay Sn. Abdullah ERTAŞ ve Ankara Şube Başkanı Sn. Hamit DÖLEK Erzurum Şube Başkanlığını ziyaret etti.

 

   05.05.2012 Cumartesi günüTürkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Recep AKGÜLve Yönetim Kurulu tarafından kabul edilen Abdullah ERTAŞ ve Hamit DÖLEK yaklaşık 5 saat dernek binasında Şube Başkanı ve Yönetim Kuruluyla bilgi alışverişinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzurum Şube Başkanı Recep AKGÜLGenel Başkan adayına yapmış olduğu çalışmalar hakkında geniş çaplı bilgi verdi. Abdullah ERTAŞ ise seçildikleri takdirde yapacakları projelerden bahsederek Erzurum Şubesinden 12 Mayısta yapılacak olan 14.Olağan Genel Kurulda kendilerine destek olmalarını istedi. 


   Erzurum Şube Başkanı Sayın Recep AKGÜL ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek şöyle devam etti. Genel Başkan adayı Sn. Abdullah ERTAŞ ve Yönetim Kuruluna başarılar dileyerek, haklarında her şeyin hayırlı olması temennisinde bulundu. Burada konuklarımız Erzurum Şubesine yakışır bir şekilde ağırlanmış olup, üzerimize düşen vazife layıkıyla yerine getirilmiştir. Yorumlar

Yorumlar