Home » Şehit Gazi » Eğitim Yardımlarını Herhangi Bir Ziraat Bankası Şubesinden A

Eğitim Yardımlarını Herhangi Bir Ziraat Bankası Şubesinden A

Eğitim Yardımlarını Herhangi Bir Ziraat Bankası Şubesinden A

Değerli Gazimiz Sn. Abdulkadir AKDOĞAN tarafından iletilen bilgiye göre SGK tarafından gönderilen eğitim yardımlarını Ziraat Bankasının herhangi bir şubesinden çekebilirsiniz.

   Sn. Abdulkadır AKDOĞAN yaptığı açıklamada, eğitim yardımlarının online ödeme olarak merkezi bir hesaba gönderilmesinden dolayı, bu ödemenin herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden de alınabileceğini belirtti.

   Eğitim yardımı alan çocukların TC. Kimlik Numaraları ile online ödeme olarak gönderildiğini ileten Akdoğan, kendi TC. Kimlik numaralarını iletmeleri durumunda, ödeme gelmedi yanıtı ile karşılaşılabileceğini, ödemenin alınabilmesi için eğitim yardımı alınan çocukların TC. Kimlik numaralarının belirtilmesinin önem arz ettiğini iletti. Değerli Gazimize bilgi paylaşımından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Not: Sonradan sitemize ulaşan Gazimiz Sn. M. Ali KÜPELİ’nin ilettiği bilgiye göre kendisi aylığını Halkbank’tan aldığından eğitim yardımı da halkbanka gönderilmiş ve çocuklarının nüfus cüzdanları ile teslim almış. Saygılarımızla.

Yorumlar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Welcome!

Pitchfork snackwave vaporware tofu next level. Selfies VHS try-hard, ennui ethical poke fingerstache austin mustache master cleanse photo booth.

SUBSCRIBE NOW

GreatNews theme combines elegance with powerful features. Retina ready and designed specifically for use across a broad.