Desteklerinizden Onur Duyuyoruz | Gazi TV

SON DAKİKA

Desteklerinizden Onur Duyuyoruz

Bu haber 20 Nisan 2012 - 22:34 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Desteklerinizden Onur Duyuyoruz

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş Hür Işık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Köse’yi ziyaret ederek göstermiş olduğu ilgiden dolayı Teşekkür Belgesi ve Plaketle ödüllendirdi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hür Işık Gazetesine yaptığı ziyarette Genel Yayın Yönetmeni Fatih Köse’ye verdiği desteklerden dolayı Teşekkür Belgesi ve Plaket takdim etti.

 


“ÖNEMLİ BİR MİSYONU TEMSİL EDİYORSUNUZ”


Hür Işık Gazetesinin Manisa’da önemli bir misyonu temsil ettiğini ifade eden Dernek Başkanı Taydaş, “Biz ne yaparsak yapalım kendi içimizde kalır. Fakat sizlerin sayesinde faaliyetlerimizi ve taleplerimizi kamuoyuyla paylaşabiliyoruz. Bu konuda sizleri yanımızda görmek bize mutluluk veriyor. Bizlerin sesi oluyorsunuz. Sizlerin sayesinde daha geniş kitlelere yaptıklarımızla ulaşabiliyoruz. Derneğimizin varlığını gösterebiliyoruz. Bu anlamda üstlendiğiniz misyon çok önemli. Bizler bu vatan için canlarımızı ve uzuvlarımızı gözümüzü kırpmadan bir saniye bile düşünmeden verdik. Şimdi de Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz için mücadele ediyoruz” dedi. 


“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”


Ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Hür Işık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Köse, “Bizim de görevimiz, toplumumuzun hassasiyetlerini anlayan ve bu konuda duyarlılık gösteren derneğinize derneğimize elimizden geldiğince destek vermektir. Bu anlamda biz Hür Işık Gazetesi olarak, sonuna kadar her zaman sizin yanınızda yer almayı kendimize bir borç biliyoruz. Gazetemiz İmtiyaz sahibi Dr. Üzeyir Dindar’ın da Emekli Tabip Binbaşı olması vesilesiyle kendimizi sizlere daha yakın hissediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar