Dernek Şubesi İftara Davet Edilmedi | Gazi TV

SON DAKİKA

Dernek Şubesi İftara Davet Edilmedi

Bu haber 25 Temmuz 2012 - 9:36 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Dernek Şubesi İftara Davet Edilmedi

Gaziantep Büyükşehir belediyesinin tertip ettiği ilk iftar yemeğine ilişkin basında çıkan; “Şehit Ailesi ve sakatlara iftar” başlıklı habere istinaden neden Gazilerin davet edilmediğini belirten haberimizi yapmıştık. Bu haberimizden sonra Gazilerimiz için de iftar yemeği tertip edildi. Fakat Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesinin bu iftara davet edilmemesi akıllarda yine soru işareti yarattı.

 

Belediye yemekhanesinde yapılan iftar yemeğine Gaziler Vakfı, Kuva-i Milliye Vakfı ve Muharip Gaziler derneğinin üyeleri yer aldı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen iftar yemeğine, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ünsal Göksen, GASKİ Genel Müdürü Fahrettin Uslusoy, Büyükşehir Genele Sekreter Yardımcısı Settar Çanlıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Selami Yetkinşekerci de hazır bulundu.

Burada Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesi neden bu iftar yemeğine davet edilmemiştir? Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı bu tertip edilen iftar yemeğine neden bizzat katılmamıştır.

Kamu yararına çalışan dernek statüsünde olan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesinin ve üyesi olan Gazilerin görmezden gelinmesi ve davet edilmemesi üzüntü vericidir. Burada yanlış anlaşılma olmasın, verilecek iftar yemeği gibi beklentimiz bulunmamaktadır, ancak davet edilirken ayrım yapılması üzüntü vericidir.

Yorumlar

Yorumlar