Derneğe Yapılan Bağışlar ve Dernek Gelirleri Nereye Harcanıy | Gazi TV

Derneğe Yapılan Bağışlar ve Dernek Gelirleri Nereye Harcanıy

Bu haber 01 Temmuz 2013 - 12:58 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Derneğe Yapılan Bağışlar ve Dernek Gelirleri Nereye Harcanıy

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkezi Olağanüstü Genel Kurul çalışmasına ilişkin, seçim sonrası yönetim değişikliği gerçekleştiğinde, yeni yönetim anlayışımızda derneğin bütün gelir ve giderlerinde tam bir şeffaflık hakim olacaktır. Yani derneğe yapılan her türlü bağışın ve dernek gelirlerinin kuruşu kuruşuna nereye harcandığını herkesin takip edebileceği bir ortam sağlanacaktır.

Olağanüstü Genel Kurul seçimleri sonrasında, yönetim değişikliği gerçekleştiği taktirde, ilk yapacağımız uygulamalardan bir tanesi de dernek genel merkezine profesyonel bir internet sitesinin kurulması ile bütün gelir ve giderlerin online Genel Merkez internet sitesinden takip edilebildiği bir uygulamanın hayata geçirilmesi olacaktır. Dünyanın her yerinden herkes, derneğin bütün gelirlerini ve giderlerini tam bir şeffaflık içerisinde Genel Merkez internet sitesinden takip edebileceklerdir. Bağışçılar ilgili linkten bağış makbuzlarının taranmış halini online bilgisayarlarına indirebilecek ve çıktı alabileceklerdir.


Genel Merkez yönetiminde görev alan bütün arkadaşlarımızın kartvizitleri altında aynen şu ifade yer alacaktır; “Sayın bağışçımız, derneğimize yapmış olduğunuz bağışlarınızın kayıt altına alındığını ve hangi hizmetlerde harcandığını online aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.”


Yeni yönetim anlayışında Genel Merkezin tüm imkanları camiamız için seferber edilecektir. Yukarıda bahsettiğimiz bu husus seçim kitapçığımızda da yer alacak olup, yönetim aday listemizde asil ve yedek olarak yer alan herkes bu sözümüzün takipçisi olacaktır.

Yorumlar

Yorumlar